REKLAMA


Rafał Weber - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Weber Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Urodzony 1 września 1981 roku w Tarnobrzegu. Przewodniczący Rady Miasta w Stalowej Woli.

Dyrektor biura Tomasza Poręby - posła do Parlamentu Europejskiego oraz senator Janiny Sagatowskiej.  Od 10 lipca 2014 roku jest wicedyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Ukończył prawo w Wyższej Szkole Prawa i Administracji Rzeszów-Przemyśl.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu z ostatniego miejsca na liście PiS w okręgu rzeszowskim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 17 359 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Obrony Narodowej oraz Komisji Infrastruktury.

Jest żonaty, ma córkę.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (12 komentarzy)

 • Suweren 2017-09-27 22:28:18
  Ukończył pan prawo i łamie konstytucję. Brawo!
 • Afera PiS gruntowa!!! 2017-09-04 07:34:51
  Najcięższego kalibru przestępstwa w obiegu prawnym, w związku z największą aferą gospodarczą w świecie, masowych zmian gruntów rolnych wszystkich klas na cele nie rolnicze,istnieje możliwość prawna naprawienia własnych finansów i wizerunku w postaci dalszych postępowań z powództwa cywilnego za straty moralne, nie ma taryfy ulgowej, żądajmy po milion złotych na cele charytatywne od oszustów którzy celowe i świadomie ograbiali Nas z dóbr osobistych. Sprzedający nieruchomość jeżeli nie dostarczył Nam odpowiednich dokumentów potwierdzających wyłączenie jej z produkcji rolnej dał Nam możliwość prawną odzyskania środków finansowych polubownie do 2/3 zapłaconej kwoty, do 10lat od przestępstwa KK. Istnieje możliwość prawna przeprowadzenia postępowania zawiadamiając lokalną Prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w100% wygramy przed Sądem,procedura związana z wyłączeniem gruntu rolnego (nieruchomości podaj Nr. Ew.)jest nieodwracalna, należy złożyć wcześniej przed rozpoczęciem postępowań w celu wyegzekwowania własnych należności wniosek pisemny dla danego obrębu do Starostwa Powiatowego art.61 ust.1pkt 4 upzp,dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym.
 • Temida 2017-09-03 16:10:32
  Jest dobrze. Głowa do góry i tak trzymać. Nie odpuszczać opozycji.
 • stalowiak 2017-07-20 03:32:43
  Czy to jest posel z naszego okregu? Kogo w koncu reprezentuje?
 • stalowiak 2017-01-07 00:57:03
  Mierny, bierny ,bezrozumnie wierny - sam swoja osoba nic nie reprezentuje.
 • Ryszard G. 2015-10-18 02:10:53
  Nieladnie postepuje nawet z Antonim Bladkiem , ktoremu zawdziecza bardzo duzo.