REKLAMA


Barbara Dziuk - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Barbara Dziuk Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Urodzona 2 grudnia 1968 r. Mieszka w Tarnowskich Górach. Poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Posiada licencjat z administracji w UE. Ukończyła także studia magisterskie w zakresie zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu .

Pracuje jako doradca finansowy i operator elektronicznego przetwarzania danych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego.

W latach 2003-2007 była członkiem Zarządu Rady Dzielnicy Śródmieście Centrum. Od 2006 r. jest prezesem Tarnogórskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych KLON. Inicjator powstania Uniwersytetu III Wieku pod hasłem Zdrowy i bezpieczny Senior, pod Honorowym Patronatem prof. dr hab. Jana Miodka ;

W 2009 r. była prezesem Fundacji na Rzecz Zapobiegania i Zwalczania Nowotworów przy Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Natomiast w latach 2007-2009 dyrektorką biura poselskiego Nelli Rokity-Arnold.

W 2015 r. startował do Sejmu z listy KW Prawo i Sprawiedliwość w okręgu wyborczym Gliwice (Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry). Został wybrany na posła zdobywając 12 036 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji do Spraw Petycji, Komisji Zdrowia, Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii oraz w Komisji Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

  • wyborca 2016-11-01 20:15:25
    nie powinna być w sejmie. nie zna się na funkcjonowaniu państwa.