REKLAMA


Mirosława Stachowiak-Różecka - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Mirosława Stachowiak-Różecka Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Urodziła się w 1973 roku. Ukończyła resocjalizację na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo przez kilkanaście lat związana z branżą filmową. Producentka i kierownik produkcji wielu filmów historycznych i dokumentalnych.

Aktualnie broker, pracuje w firmie zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzającą ryzykiem.

Z Prawem i Sprawiedliwością związana od 2002 roku. Od 2006 roku pełni z ramienia tej partii funkcję radnej miejskiej Wrocławia, pracując w komisjach edukacji, kultury oraz w komisji rewizyjnej. Jest przewodniczącej klubu PiS w radzie miejskiej.

W wyborach parlamentarnych w 2015 ponownie wystartowała do Sejmu z pierwszego miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wrocławskim. Została wybrana na posłankę VIII kadencji, otrzymując 41 296 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Koleżanka 2017-01-16 17:13:26
    Ukończyła resocjalizację na Uniwersytecie Wrocławskim.??????? Nigdy niE była na studiach! Jej kariera naukowa zakończyła się na Liceum pedagogicznym dla przedszkolanek w Sulechowie.
  • wyborca 2015-10-20 14:52:36
    wielu filmów? ja widzę jeden filmpolski.pl