REKLAMA


Ewa Malik - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ewa Malik Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Należy do Prawa i Sprawiedliwości. Urodzona 11 stycznia 1961 roku w Sosnowcu. Magister inżynier metalurg. Absolwentka Politechniki Śląskiej. Podyplomowo ukończyła także studia z zakresu dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim.

Należała do Porozumienia Centrum. Z partią Prawo i Sprawiedliwość związana od początku jej istnienia. Zakładała struktury tej partii w Sosnowcu. Obecnie pełni funkcję prezesa Zarządu Okręgowego PiS w Zagłębiu, Jaworznie i  powiecie zawierciańskim (okręg sosnowiecki). 

W 2015 została ponownie wybrana do Sejmu, otrzymując 28 909 głosów. W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

  • mihal 2017-10-20 11:21:14
    w czerwcu chcialem sie spotkac i porozmawiac piec minut czas trzy miesiace .nie dostalem odpowiedzi .jestem patriota polskim takim jak Jaroslaw Kaczynski-czy pani Malik jest kretem w pis