REKLAMA


Urszula Pasławska - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Urszula Pasławska Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VII i VIII kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Urodzona 28 stycznia 1977 roku w Biskupcu. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Gdańskiego i studia podyplomowe na kierunku integracja europejska i współpraca zagraniczna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Dwukrotnie była stypendystką Instytutu Stosunków Międzynarodowych (IFA) w Niemczech. Pracowała jako wolontariusz w instytucjach pomocy społecznej w Magdeburgu. Następnie była zatrudniona w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie i w Urzędzie Miasta w Biskupcu, gdzie była również dyrektorem Zarządu Szkół i Przedszkoli.

Jest radną sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego, do 2012 roku była jednocześnie wicemarszałkiem odpowiedzialnym za wdrażanie funduszy unijnych.

Od 2012 roku jest podsekretarzem w Ministerstwie Skarbu Państwa i wiceprezesem PSL.

W wyborach w 2015 roku z powodzeniem ubiegała się o poselską reelekcję (dostała 6354 głosy).

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • kinia 2016-12-26 17:01:50
    Obrzydliwe babsko, które zamiast sprawami zwykłych ludzi zabawia sie na polowaniach ze swoimi ustosunkowanymi kolesiami z prawa i lewa.
  • Andrzejewski 2015-10-23 18:26:36
    Pani Urszulo ! Komitety Wyborcze staja można rzec do walki, obiecują złote góry, zwłaszcza osobom biednym, zamydlają oczy co to nie będzie w Polsce. A czy ktoś spytał, sprawdził jak żyją ubodzy, znam osoby niepełnosprawne w jednej rodzinie 3-je matka i 2 synów dorosłych. Jeden z wodonerczem, lekki stopieni niepełnosprawności, mieszka u bezdomnych, drugi stopień umiarkowany, zakaz pracy. Matka ma stopień umiarkowany, wypracowane 30-lat, ale wiek jeszcze nie osiągnęła. Potraktowani jak zło konieczne, wyrzuceni na bruk, mimo że kobieta płaciła czynsz swoją część. Osoba z wodonerczem powinna mieć sterylne warunki, jak można zapewnić takie warunki w schronisku. Noszenie cewnika i wymienianie go w przychodni urologicznej co dwa tygodnie. Rodzina straciła dobytek całego życia, czy tak postępuje kraj w którym mieszkają. Wymagany okres zamieszkania w Gminie to 10 lat, te osoby mają 48 -37-35 - synowie od urodzenia w Olsztynie. a dochód nie przekracza 150 %. Łączeni od wielu lat z nieodpowiedzialną rodziną, która zadłużała mieszkanie nie płacąc swojej części. Pani Urszulo ! czy tak wygląda pomocna dłoń tym ludziom, czy tak mają wyglądać ich święta bez dachu nad głową. Jak mają dzielić się gwiazdką, popularne święto Boże narodzenie, czy tak wygląda polska pomoc. Pan Małkowski i jego ludzie też znają tą rodzinę, Pan Redaktor Przyborowski który obiecał pomoc, później jak pies skulił ogon i wycofał się. Słuchanie plotek i krzywdzenie innych weszło co niektórym w krew, aż wstyd że tacy ludzie są zaborczy. Pan Małkowski też jest pomówiony przez osoby, świadków którzy sieją plotki, przecież nie byli razem i nie widzieli co tam było. Są w Olsztynie Szpitale, Policja i Medycyna Sądowa, która stwierdza czy /Baby?/ były zgwałcone czy nie, a nie po latach wygadują głupoty i ruinują życie innym. Te zajścia można było wyjaśnić już dawno, kilka lat temu, a Pan Bałtroczyk to też jak nie wie, i nie zna sytuacji to mieszać się nie powinien.