REKLAMA


Jerzy Kozłowski - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jerzy Kozłowski Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Mieszka w Kaliszu, gdzie ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki. W połowie lat 80. należał przez kilka miesięcy do Solidarności Walczącej, gdzie zajmował się drukiem oraz kolportażem antykomunistycznych ulotek. Był członkiem zarządu Oddziału SW w Kaliszu.

Wspólnie z żoną prowadzi biuro podróży w Kaliszu. Jest szefem kaliskich struktur Ruchu na rzecz JOW. Nie należy do żadnej partii politycznej.

W Sejmie planował zajmować się sprawami istotnymi dla Kalisza i regionu kaliskiego, między innymi doprowadzeniem do miastadrogi ekspresowej S12.

W wyborach parlamentarnych w 2015 jako kandydat bezpartyjny[8] wystartował do Sejmu z pierwszego miejsca na liście KWW Kukiz’15 w okręgu kaliskim. Otrzymał 10 587 głosów (czyli 2,92% głosów w okręgu, uzyskując mandat posła VIII kadencji.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz Komisji Ustawodawczej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

  • PLUTA WITOLD . 2016-10-30 20:28:21
    POSEŁ GODNY ZAUFANIA SKUTECZNY W DZIAŁANIACH DLA DOBRA OBYWATELA.
  • jurek 2015-11-09 19:21:11
    Gratuluję! Proszę tylko nie zapomnieć o swoich wyborcach, nie tylko z regionu kalisko-ostrowskiego, zachodnia część okręgu też głosowała za Państwa listą! :-)