REKLAMA


Krzysztof Paszyk - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krzysztof Paszyk Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Urodzony 10 kwietnia 1979 w Poznaniu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adma Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie studiów rozpoczął swoją aktywność zawodową i związał się z biurem wielkopolskich parlamentarzystów Polskiego Stronnictwa Ludowego.

W 2006 roku rozpoczął aktywność samorządową – został najmłodszym radnym powiatu obornickiego. Pełnił funkcję zastępcy dyrektora w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile, nadzorując m.in. bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz szkolenia dla kierowców zawodowych.

Członek rady naczelnej PSL, wiceprezes ZW PSL w Wielkopolsce, Prezes ZP PSL w Obornikach Wielkopolskich.

W 2015 wystartował w wyborach parlamentarnych, otrzymał 3345 głosów, zdobywając tym samym mandat poselski z listy PSL w okręgu pilskim.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii oraz Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Agnieszka 2016-01-13 20:51:25
    Wstyd! Dzisiejsze wystąpienie w TVP INFO. Dobre rady dla partii rządzącej podczas gdy przez lata będąc w koalicji nie zrobiliście nic. I jeśli przestrzega Pan przed moralizatorskim tonem to proszę najpierw posłuchać siebie.
  • ian 2015-12-03 22:19:33
    Jestem Oborniczaninem, słucha i oglądam wystąpienia w Sejmie tego posła z pięknej Ziemi Obornickiej i jest mi zwyczajnie wstyd za tego człowieka. Oto po pażdziernikowych wyborach Polska ma wreszcie szanse na wspaniała Najjaśniejszą Rzeczpospolitą , a ten pan sypie piach w tryby rządowi PiS/a zapanuje prawo i sprawiedliwość jak napisano w biblii/ jeśli jest taka możliwość patrioci winni rozpocząć zbieranie podpisów pod wnioskiem o odwołanie tego człowieka z funkcji posła.