REKLAMA


Grzegorz Piechowiak - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Piechowiak Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Grzegorz Piechowiak zastąpił w ławach sejmowych latem 2016 roku Maksa Kraczkowskiego, który został powołany na stanowisko wiceprezesa PKO Banku Polskiego. 

Urodzony 14 września 1963 roku w Pile. Z wykształcenia socjolog. Ukończył studia na Wydziale Kościelnych Nauk Historycznych i Społecznych Akademii Teologii Katolickiej (aktualnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczął w Rzymie, gdzie pracował w Ambasadzie Polskiej przy Stolicy Apostolskiej jako kierowca-intendent. Następnie został wicekonsulem w Ambasadzie RP w Rzymie.

Po powrocie z Włoch związał się z Akcją Wyborczą Solidarność. Z jej list z powodzeniem kandydował do Sejmu III kadencji. W 2002 roku wszedł do rady powiatu pilskiego z ramienia Porozumienia Samorządowego.

Obecnie należy do klubu Polska Razem. Zawodowo pracuje jako syndyk, nadzorca sądowy i zarządca.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • KInga Z. 2017-01-16 16:57:22
    "Karierę zawodową rozpoczął w Rzymie, gdzie pracował w Ambasadzie Polskiej przy Stolicy Apostolskiej jako kierowca-intendent. Następnie został wicekonsulem w Ambasadzie RP w Rzymie". Trzeba być indiotą żeby godzić się na taki zapis!!!!!!!!!
  • Szamociniak 2015-09-16 13:49:18
    Pilanie głosujcie na swojego mieszkańca.