REKLAMA


Łukasz Schreiber - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Łukasz Schreiber Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Urodzony w 1987 roku. Radny Bydgoszczy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Twórca koła Młodych Konserwatystów w Bydgoszczy. Jest też założycielem i inicjatorem powstania Klubu Prawicy Bydgoskiej, który działa od 2011 roku.

Związany z Prawem i Sprawiedliwością. W latach 2006-2007 był społecznym asystentem senatora Kosmy Złotowskiego, a od 2009 roku współpracuje zawodowo z europosłem Ryszardem Czarneckim.

W wyborach parlamentarnych w 2015 z ramienia PiS kandydował do Sejmu w okręgu bydgoskim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 7291 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Finansów Publicznych, Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej oraz Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • ona 2015-10-14 12:08:54
    Bardzo aktywny radny, zdolny, pracowity, pomaga mieszkańcom,wspaniały kandydat na posła, będzie godnie reprezentował interesy regionu. Popieram i życzę wygranej.
  • ja 2015-10-08 22:37:15
    Przecież on nigdy nie zhańbił się normalną pracą! Jego kariera ogranicza się do ciepłych posadek czy kumplach tatusia Grzegorza Schreibera. Jak on ma rozwiązywać problemy normalnych ludzi jak nawet nie ma o nich pojęcia?!