REKLAMA


Małgorzata Golińska - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Małgorzata Golińska Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Urodzona 30 października 1980 roku w Szczecinku. Poseł na sejm VIII kadencji. Należy do Prawa i Sprawiedliwości.

Była radną Rady Miasta Szczecinek, jest  Leśnikiem w Nadleśnictwie Szczecinek oraz pełnieni obowiązki delegata RM Szczecinek do Stowarzyszenia Miast i Gmin Dorzecza Parsęty.

Ukończyła leśnictwo na Akademii Rolniczej w Poznaniu, odbyła studia podyplomowe z agrobiznesu i obszarów wiejskich. Podjęła pracę w zawodzie leśniczego w Nadleśnictwie Szczecinek.

W 2010 i w 2014 była wybierana na radną miejską w Szczecinku. W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydowała do Sejmu w okręgu koszalińskim z listy Prawa i Sprawiedliwości (jako bezpartyjna). Uzyskała mandat posłanki VIII kadencji, otrzymując 7612 głosów.

W 2015 r. startowała do Sejmu z listy KW Prawo i Sprawiedliwość w okręgu wyborczym Koszalin (Szczecinek, Kołobrzeg, Koszalin). Została wybrana na posła zdobywając 7 612 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz w Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (4 komentarzy)

  • Arszczecin 2016-10-26 01:38:15
    Niesamowicie pracowita Pani poseł. Widoczna w regionie. Bardzo spokojna i opanowana, nie wydająca się w bezsensowne dyskusje. Potrafiąca słuchać. Okręg 40 będzie miał dużo pociechy z Małgorzaty Golinskiej.