REKLAMA

Powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, żniński


Jarosław Rajchert - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jarosław Rajchert Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  1 miejsce 56,41 % poparcia

Urodzony w 1977 roku w Szubinie. Absolwent bydgoskiej Wyższej Szkoły Środowiska, na której zdobył tytuł magistra inżyniera Ochrony środowiska, a także ukończył studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Wieloletni członek władz Narodowego Odrodzenia Polski, obecnie zaangażowany w prace Komitetu Zagranicznego NOP. Zadeklarowany zwolennik idei Trzeciej Pozycji w Polsce.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (13 komentarzy)

 • Dagobert 2015-10-20 13:27:14
  Przepraszam za literówkę w końcowce mojej wypowiedzi. Oczywiście chodziło mi o odgłupianie, o uświadomienie zmanipulowanych przez potężne medialne, trzymane na smyczy zagranicznej media ludzi. Jeszcze raz pozdrawiam. Nacjonalizm to Wolność! Nacjonalizm to Prawda!
 • Marcin - Żnin 2015-10-20 12:19:39
  Witam kolege z lat szkolnych! Pamietam jak w Żninie z chłopakami biegaliście krzycząc "Polska dla Polaków". To już z 20 lat temu. Ty, Łysy, Szyna, Koza, Sitol, Rychu z Janowca - pełno was było. Byliście OK, ale za cholerę się z wami nie zgadzałem - wtedy. Dziś przyznaję, że mieliście rację, a ja byłem głupi wierząc w NATO, UE i tak dalej. Co ta sitwa rządowa zrobiła z tą naszą Polską? Obyscie dali radę to naprawić.
 • Dagobert 2015-10-20 11:23:04
  Panie Jarku! Widzę, że świadomi ludzie, z dostępem do internetu i prawdy jaka w internecie przebija się przez mur kłamstw i obłudy dojrzeli już do idei nacjonalistycznej, jaką Pan prezentuje! Życzę powodzenia i wytrwałości. Przede wszystkim wytrwałości w ogłupianiu tych mas zmanipulowanych przez rynsztokowe media! Pozdrawiam!
 • złośnik 2015-09-26 20:51:02
  W Polsce też islamiści niszczą dzielnice, przeważnie 11 listopada ;)
 • Jaga 2015-09-26 12:40:22
  Do złośnik: Zal czytac co piszesz. Moj maz jezdzi za granice by utrzymac nasza rodzine. Jak tylko moze zjezdza do domu. Myslisz ze nie wolelibysmy cala rodzina mieszkac w naszej malej Suchatowce niz na miesiace sie rozstawac? I co? I dzis taki beszczelny leming jak ty porownuje polakow pracujacych za granica do islamistow? Jestes przykry! Panie Rajchert! Powodzenia. Moj glos i mojej rodziny Pan ma!
 • Jarosław Rajchert 2015-09-26 10:40:51
  Do złośnik: I znowu na siłę złośnik stara się być złośliwy. Przede wszystkim nadużyciem jest określenie Polaków pracujących w ostatnich latach w krajach Zachodniej Europy mianem "imigrant". Lwia cześć z nich (z nas) po prostu pojechała do pracy, bo tam pracę znalazła, lecz planuje powrót do Ojczyzny, gdy tylko warunki na to pozwolą. Ja sam byłem wcześniej w Danii i po półrocznym pobycie w tymże kraju usilnie szukałem pracy w Polsce. Podniosłem nawet kwalifikacje zawodowe robiąc kurs Inspektora Ochrony PPOŻ. Pobyt za granicą można także wykorzystać do samorozwoju - ucząc się nowych języków. Najważniejsze jest jednak to, że wciąż dane jest nam przebywać na obszarze kultury wywodzącej się z Rzymu - kultury łacińskiej. No i nikt nie forsuje bezprawnie granic domagając się socjalu, tylko każdy jedzie konkretnie do pracy, najczęściej już wcześniej załatwionej. Imigracja pozaeurpejska, której NOP mówi STOP to tak naprawdę imigracja po socjal; imigracja stawiająca żądania materialne (padają konkretne sumy, padają żądania budowy meczetów i oddzielnych osiedli) jak i kulturalne (akcje przeciwko symbolom chrześcijaństwa, przeciwko bikini, przeciwko tradycyjnym świętom nie koniecznie kościelnym). Zresztą - wystarczy poszukać w internecie obrazów z Francji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii jak to "zasymilowana" pozaeuropejska "imigracja" (inwazja) sieje strach na ulicach. Twoje porównanie więc jest nietrafione, ale dziękuję za aktywność, bo z każdym twoim postem przybywa mi zwolenników :) Różnica jest więc diametralna
 • złośnik 2015-09-26 01:50:05
  Aha. Czyli będąc sami imigrantami ekonomicznymi, walczymy z imigrantami ekonomicznymi przyjeżdżającymi do naszego kraju. Zaiste, logiczne ;)
 • Marcin 2015-09-25 10:09:37
  Do złośnik: Ja też jestem za granicą - 7 lat. Kończę budować dom w Polsce, wszystkie materiały pochodzą z Polski, podatki za nie płacę w Polsce. Dzięki nam ten kraj jeszcze jakoś przędzie. Bez kasy ludzi robiących za granicą władza by tym co zostali jeszcze bardziej dowaliłą podatkami. Myśl człowieku zanim zaczniesz ujadać...
 • Jarosław Rajchert 2015-09-25 09:30:08
  Do złośnik: To nie ma znaczenia gdzie się jest, kiedy ma się w sercu Polskę i chce się do niej wrócić. Polski nacjonalizm także rodził się na obczyźnie. Place zagraniczne - bardziej zbliżone do normalności w konfrontacji z głodową jałmużną dają ludziom pewien konfort, nie tylko prywatny, ale pozwalający wesprzeć rodzinę lub wspierać akcję pomocy rodaków w potrzebie. Za granicą było, jest i będzie jeszcze wiele milionów Polaków. Ciężko dziś znaleźć rodzinę, która nie ma krewnego zmuszonego sytuacją do pracy na obczyźnie. Sytuacją w ukochanej Ojczyźnie, za którą właśnie odpowiada rząd- nie tylko ten, ale i poprzednie.
 • złośnik 2015-09-25 08:55:30
  Wielu było też patriotów, którzy nie mogąc zostać w ukochanej Ojczyźnie, musieli uciekać do obcych państw przed niecnymi rządami zbrodniczego systemu. Niektórych zagnało aż do Holandii ;)