REKLAMA

Powiaty: gorzowski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński oraz miasta na prawach powiatu: Gorzów Wielkopolski


Krzysztof Hauba - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krzysztof Hauba Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  1 miejsce 53,50 % poparcia

Ekonomista z Gorzowa Wielkopolskiego. Ukończył Uniwersytet Łódzki i studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskiej. Pracował w Narodowym Banku Polskim (lata 1992-2002) a od trzynastu lat pracuje w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Gorzowie.

Nie należy do partii politycznej. Startuje do Senatu z własnego komitetu - KWW "Niezależny Senator Krzysztof Hauba".

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • zdziwiony 2015-10-26 20:53:47
  Pracowałem przy wykańczaniu domu Pana Krzysztofa, dostałem wszystkie pieniądze co do grosza a nawet więcej za dobrze wykonaną prace!!! Robote zrobilem dobrze to i pieniadze zostaly wyplacone!!
 • oszukany 2015-10-23 22:17:47
  Ludzie ten klient to totalne nieporozumienie.Nie płaci za wykonane roboty na jego domu.Nie róbcie u niego nic bo wam nie zapłaci.Oprócz tego zatrudnia hakerów którzy chyba likwidują prawdziwe opinie na jego temat w necie.I takie Monstrum chce być senatorem?On nie zasługuje nawet na to aby jego nazwisko pisać z dużej litery.Informatycy powiadomcie społeczeństwo bo te inwiduum mnie usuwa z opini i o nim można pisać tylko dobrze?