REKLAMA

Powiaty: gorzowski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński oraz miasta na prawach powiatu: Gorzów Wielkopolski


Sebastian Pieńkowski - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sebastian Pieńkowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU
     

    4 miejsce 9,55 % poparcia

Przewodniczący powiatowych struktur PiS w Gorzowie Wlkp. Radny Prawa i Sprawiedliwości. 

W listopadzie 2010 roku został wybrany na Radnego Miasta z 4. wynikiem w mieście i pierwszym w gorzowskim PiS. Obecnie wiceprzewodniczący Rady Miasta Gorzowa Wlkp.

Absolwent Politechniki Poznańskiej 1993-1998, ukończył Wydział Technologii Chemicznej z tytułem mgr inż. W latach 2001-2004 ukończył The Nottingham Trent University – Executive Master of Business Administration (MBA). Działa społecznie od 2005 r. jako Prezes Wspólnoty Mieszkaniowej „Papieska”.

W kwietniu 2011 roku zdał egzamin na członka rad nadzorczych spółek handlowych z udziałem skarbu Państwa.

W marcu 2012 roku został członkiem Zarządu Okręgowego PiS woj. Lubuskiego, a w kwietniu 2012 r. członkiem Prezydium Zarządu Okręgowego PiS woj. Lubuskiego. We październiku 2012 r. wygrał wybory na Przewodniczącego Zarządu Powiatowego PiS - miasto w Gorzowie i od października 2012 roku jest szefem struktur miejskich PiS w Gorzowie.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.