REKLAMA

Część obszaru miasta na prawach powiatu Warszawa: Bemowo, Ochota, Ursus, Włochy, Wola


Piotr Waglowski - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Waglowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU
     

    1 miejsce 62,58 % poparcia

Urodził się 17 maja 1974 roku w Warszawie.

Prawnik, publicysta i wydawca, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Członek Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji, felietonista miesięcznika "IT w Administracji", miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost".

Uczestniczy w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji działającego - w ramach programu Odpowiedzialne Państwo (dawniej Przeciw Korupcji) - przy Fundacji im. Stefana Batorego (zawiesił udział w pracach OFL w związku z ubieganiem się o mandat senatora). 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Joanna Pe 2015-09-25 12:40:19
    Popieram, i przytaczam cytat z programu "Dwie prawy", który mówi o nim najwięcej "Od kilkunastu lat buduje sobie pozycję analityka i próbuje system na różne strony – gdzie jest jawny, gdzie transparentny… Marzyłbym o politykach tego formatu, którzy w tych wyborach mają szansę zostać…” . Jawność widać także w finansach jego kampanii. Jako jedyny w Polsce prowadzi rejestr finansów kampanii dostępny dla każdego.