REKLAMA

Powiaty: gdański, starogardzki, tczewski


Antoni Szymański - informacje o senatorze 2015 To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl
UZYSKAŁ/A MANDAT

Antoni Szymański Wybory 2015

OCEŃ SENATORA

Senator VI i IX kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

ur. 13 czerwca 1952 w Zielonej Górze. Znany na Pomorzu socjolog. Ekspert z ramienia Konferencji Episkopatu Polski w wspólnym Zespole ds rodziny Rządu i Episkopatu Polski, pracuje też jako rodzinny kurator sądowy.

Ukończył studia na Wydziale Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po studiach pracował jako pedagog w gdańskich szkołach, działał jako rodzinny kurator sądowy, kierownik zespołu kuratorów i zastępca przewodniczącego Krajowej Rady Kuratorów.

W 2015 wystartował ponownie do Senatu z ramienia PiS w okręgu nr 66. Uzyskał mandat senatora IX kadencji, otrzymując 43 842 głosy.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (5 komentarzy)

 • Robert Karczewski 2016-09-15 21:25:51
  Pan Senator to człowiek wrażliwy na ludzkie nieszczęście, kompetentny, pomocny, przyjazny. Już w krótkiej rozmowie widać, że po prostu lubi ludzi. Miłość do rodaków to jest patriotyzm. Doceniamy to Panie Senatorze.
 • DAN 2016-04-12 18:54:25
  Do Michał Zając - Gdańsk: Jeden człowiek nie stanowi PRAWA !!! A w Gdanisku rządzi PRAWO - "TW-BOLKA" i PO-PSL!!! Gdzie zwykły OBYWATEL jest tego PRAWA pozbawiony!!!NIESTETY -trzeba ZMIAN i CZASU!!!
 • pomorzanin 2016-04-01 09:00:06
  Do Michał Zając - Gdańsk: popieram bezideowy człowiek , który chce dorobić do emerytury. Twarz pełna frazesów bez konkretnych pomysłów na załatwienie trudnych spraw.Ględzi w RG o olimpiadach specjalnych.Pytam wprost : Ile tam spędził czasu; godzinę, dwie czy może 15 minut?
 • pomorzanin 2016-04-01 08:55:19
  Pan Senator w kwestii usuwania ciąży ma takie pojęcie o Zespole Downa jak ja o balecie. Zapraszam, aby wziął do siebie 23-latkę z umysłem pięciolatka nie na dzień, tydzień a na pół roku. Zasiłek pielęgnacyjny i tzw renta 706 zł. I ciągła opieka. Co wtedy powie Pan Senator.A gdyby nie daj boże zgwałcił córkę Pana Senatora chory na hiva narkoman - nadal byłby przeciw? Dramat głupoty i braku empatii.
 • Michał Zając - Gdańsk 2015-10-18 22:34:55
  Antoni Szymański jest Kuratorem Okręgowym w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Takim nadkuratorem. Cytuję jego słowa : ''Kurator nic nie może, bo to Sąd decyduje '' Pan Antoni Szymański w przytocznym cytacie nie mówił prawdy, jednocześnie przytoczony cytat mówi prawdę o Panu Antonim Szymańskim ponieważ decydujący wpływ na decyzję Sądu ma właściwa praca urzędu kuratorskiego który funkcjonując właściwie może prawdziwe Dobro czynić . Zbyt mało tego Dobra w Sądach Gdańskich zbyt wiele dramatów i nieszczęść rodzinnych ukazujących instytucjonalną i urzędniczą patologię