REKLAMA

Powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski


Ryszard Majer - informacje o senatorze 2015 To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl
UZYSKAŁ/A MANDAT

Ryszard Majer Wybory 2015

OCEŃ SENATORA

Senator IX kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Radny województwa śląskiego. Był pierwszym zastępcą prezydenta Częstochowy. Były radny miejski i b. zastępca prezydenta Częstochowy. 

Urodzony 4 sierpnia 1971 r., doktor nauk społecznych, polityk społeczny.

Ukończył studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie, a także studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania w pomocy społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Był słuchaczem Helsińskiej Szkoły Praw Człowieka oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Jakością. W 2014 uchwałą Rady Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie otrzymał tytuł doktora nauk społecznych.

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość.

Od 2011 społecznie pełni funkcje Rzecznika Praw Osób Starszych udzielając informacji, porad, promując rozwiązania pro senioralne na terenie całego województwa śląskiego.

W wyborach parlamentarnych w 2015 z ramienia PiS został wybrany do Senatu IX kadencji w okręgu wyborczym nr 68 (Częstochowa). Uzyskał 51768 głosów.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

  • JOHN 2016-11-13 22:54:51
    I takie cos zostało senatorem , no to już w tym kraju nawet koń sołtysa z "pcimia dolnego" może zostać senatorem, biedny to kraj kiedy ma takich senatorów oj biedny.