REKLAMA

Miasto na prawach powiatu: Częstochowa


Marcin Maranda - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marcin Maranda Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  3 miejsce 17,29 % poparcia

Ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie, pracował jako nauczyciel historii.

Od 2006 r. sprawuje funkcję radnego rady miasta Częstochowy.

Pracował w częstochowskim magistracie i Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym.

Reprezentuje ugrupowanie Mieszkańcy Częstochowy.

Jest laureatem konkursu „Samorządowiec Roku 2009” zorganizowanego przez Wydawnictwo Regiony i Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej. Zdobył tytuł najskuteczniejszego radnego 2012 roku.

Kieruje Stowarzyszeniem Lokalni. Podczas studiów reaktywował i przez dwa lata kierował Niezależnym Zrzeszeniem Studentów częstochowskiej WSP. Odznaczony medalem za zasługi dla Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę oraz medalem 10-lecia Związku Represjonowanych Politycznie Żołnierzy-Górników.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (4 komentarzy)

 • MIESZKANIEC CZĘSTOCHOWY 2015-10-22 02:06:53
  MARANDA !! TY CZERWONA GNIDO !! NIE POWOŁUJ SIĘ NA MIESZKAŃCÓW CZĘSTOCHOWY !! BO Z MIESZKAŃCAMI NIE MASZ NIC WSPÓLNEGO !!! POWOŁUJ SIĘ LEPIEJ NA SWOJEGO PRZYJACIELA I PRYNCYPAŁA NIEJAKIEGO MATYJASZCZYKA !!!!!!!!!! A MIESZKAŃCY CZĘSTOCHOWY TO CIE MAJĄ WIESZ GDZIE ??? POWIEM CI TO W ICH IMIENIU !!!!! MAJĄ CIĘ W MIEJSCU KTÓRE ZOBACZYSZ ODWRACAJĄC SIĘ TYŁEM DO LUSTRA I SPOJRZYSZ W TO LUSTRO ODWRACAJĄC GŁOWĘ DO TYŁU TYLKO PRZEZ LEWE RAMIĘ !!!! WTEDY W LUSTRZE ZOBACZYSZ SWOJE PLECY !!! A PO NIŻEJ TYCH PLECÓW JEST WŁAŚNIE TO MIEJSCE W KTÓRYM MAJĄ CIĘ "MIESZKAŃCY CZĘSTOCHOWY" NIE WYCIERAJ SOBIE GĘBY "MIESZKAŃCAMI CZĘSTOCHOWY" I NIE POWOŁUJ SIĘ NA NICH BO WŚRÓD NICH NIC NIE ZNACZYSZ !!!!!! JESTEŚ TYLKO CZERWONĄ GNIDĄ TRZĘSĄCĄ SIĘ NA MYŚL O "KORYCIE" SENATOR MARANDA ???????? STARTUJ Z LISTY SWOJEGO WODZA !!!! CZYLI Z LISTY SLD !!!!!!!!!!!!! GNIDO !!!!! JESTEŚ ZWYKŁYM TANIM KARIEROWICZEM TAKIM SAMYM JAK CI KTÓRYCH WPROWADZIŁEŚ DO URZĘDU MIASTA !!! NP. KOLEŚ STRACH !!! OSZUKAŁEŚ "MIESZKAŃCÓW CZĘSTOCHOWY" !!! OPOWIEDZ LUDZIOM JAK ODRZUCIŁEŚ PROPOZYCJĘ PIS KTÓRA CI PROPONOWAŁA URZĄD WICEPREZYDENTA CZĘSTOCHOWY W ZAMIAN ZA POPARCIE ARTURA WARZOCHY Z PIS NA PREZYDENTA MIASTA !!!! GNIDO CZERWONA WOLAŁEŚ ZOSTAĆ PODRZĘDNYM RADNYM NIŻ WICEWOJEWODĄ !!!! TYKO DLATEGO BY SIĘ PRZYPODOBAĆ MATYJASZCZYKOWI I ZOSTAĆ JEGO LOKAJEM !!! OPOWIEDZ TO MIESZKAŃCOM MIASTA !!! TAKA TO Z CIEBIE KORYCIARSKA PAZEROTA ZA WSZELKĄ CENĘ !!!! TY MASZ CZELNOŚĆ MÓWIĆ NA SIEBIE "BEZPARTYJNY " ????? JESTEŚ TYLKO ŚMIESZNYM MAŁYM PIONKIEM ROZGRYWANYM PRZEZ MATYJASZCZYKA I SŁUŻYSZ MU JAK "PIES SZARIK JANKOWI " Z CZTERECH PANCERNYCH !!! KTO NA CIEBIE ZAGŁOSUJE ?????
 • Dawny wyborca Marandy 2015-10-19 19:34:02
  Maranda to stary cwaniak i oszust! Ile osób wykiwał po wyborach prezydenckich? Wszystkich. Koles ma parcie tylko na kase. Nie liczcie na niego " ze tak użyję pewnego kolokwializmu" Strata czasu na tego Pana.
 • tomkiewicz 2015-10-14 19:35:44
  Zeby to jeszcze miało przełożenie w dzialaniu. Ja powie Wam szczerze ze jak chce sie coś zmienic to jak idą wybory trzeba oddać glos na odpowiedniego kandydata- Warzochę.
 • pawełczyk 2015-10-12 21:53:09
  Mieszkańcy Częstochowy i Maranda to pic na wodę - jeszcze pół roku temu udawali wielkich Kukizowców, a teraz jak wiatr powiał z innej strony, to się do Nowoczesnej.pl i Petru podlizują