REKLAMA

Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, piski, węgorzewski


Stanisław Tołwiński - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Stanisław Tołwiński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  1 miejsce 71,00 % poparcia

Kandyduje do Senatu RP jako kandydat niezależny, z poparcie PSL i innych komitetów wyborczych, które nie wystawiły swoich kandydatów w okręgu 87.

Społecznik. Organizator wielu przedsięwzięć patriotycznych na lotnisku Kętrzyn-Wilamowo upamiętniających Wielkich Polaków i ważne wydarzenia oraz pokazów lotniczych “Mazury Air Show”- największej cywilnej imprezy lotniczej w Polsce.

Miłośnik Mazur, bezinteresownie promujący ich walory turystyczne. Wrażliwy na ludzkie problemy.
Inicjator ruchu społecznego”Porozumienie Obywatelskie dla... Mazur”.

Wykształcenie wyższe – pedagogiczne oraz podyplomowe “Nauki Polityczne” na Uniwersytecie Gdańskim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (14 komentarzy)

 • do ZK 2015-10-23 09:34:15
  Do ZK: Popierają Go i inne komitety wyborcze, to tylko świadczy o tym, że to dobry kandydat. A poparcie nie znaczy uzależnienie od tej czy innej partii, partia nie wyznacza swojego kandydata więc ze startujących popiera tego, którego uważa za najlepszego. A Pana wpis, że to obłuda jest bardzo nie na miejscu.
 • ZK 2015-10-23 08:27:02
  jaki niezależny? Popiera Go PSL. Od kiedy oni są niezależni. OBŁUDA!!!
 • Anetta 2015-10-16 16:54:02
  Jeszcze nigdy z naszego okręgu nie widziałam tak identyfikującego się z regionem bezpartyjnego i niezależnego kandydata. Jeśli mam oddać na kogoś głos to tylko na pana Stanisława Tołwińskiego. Do tego trzeba przyznać, że to bardzo męski mężczyzna.
 • PiS+PO=JEDNO ZŁO 2015-10-12 13:32:56
  Nie znam tego pana ale ponieważ jego konkrementami są pan z PO i pani z PiS, to wyboru nie mam i będę musiał zagłosować właśnie na niego. Na PO-PiS-owców po prostu nie mogę już patrzeć, bannery na każdym rogu, po prostu wymiotować się chce już od tego...
 • mieszkanka Mazur 2015-10-02 16:29:30
  Do Ponary: Tak jak jest napisane - niezależny - czyli nie jest powiązany z żadną partią i będzie mógł realizować swoje plany i działać w imieniu elektoratu, a nie partii. Nie wiem jaki sens ma Pana komentarz i na jajkiej podstawie go Pan pisał. Mam nadzieję, że dostarczyłam wyczerpującej odpowiedzi na Pana pytanie.
 • Ponary 2015-10-02 09:52:47
  Kandydat jest NIEZALEŻNY? Jeżeli nie chce przyznać się do swoich PRL-owskich przyjaciół i sponsorów, to może świadczyć tylko o niezwykłej umiejętności kandydata do wpisywania się do aktualnych nastrojów społecznych. Ludzie jak słonie, mają dobrą pamięć... Uważajmy przy wyborach na farbowane lisy.
 • Jan 2015-09-30 18:47:07
  Uważam, że pan Stanisław Tołwiński jest najlepszym kandydatem na naszego Senatora. to jedyny spośród kandydatów w tym okręgu, który w moich oczach zasługuje na mandat. Człowiek pełen pasji, pomysłów, idei, a przede wszystkim taki , który robi a nie tylko mówi, że robi. Popieram i zachęcam do poparcia.
 • Aga 2015-09-28 21:19:44
  Panie Stanisławie, życzę powodzenia i ogromnie się cieszę, że są tak wspaniali ludzie jak Pan :). Gdyby w naszym kraju było więcej takich ludzi idei, którzy jeszcze chcą te idee realizować w tak kulturalny, taktowny i konstruktywny sposób, nasz kraj byłby potęgą. Szanowni Państwo zachęcam do głosowania na Pana Stanisława, bo jest w 100% wart tego głosu.
 • J-a.,Okart. 2015-09-28 20:49:31
  Mocno popieramy i trzymamy kciuki Panie Stanisłąwie!
 • Stanisław z Giżycka 2015-09-28 08:46:50
  Popieram na 100 procent pomimo, że osobiście nie rozmawiałem z Panem Tołwińskim. Tyle co robi od lat Pan Tołwiński przez ostatnie lata (lotnisko Wilamowo i odbywające się tam imprezy lotnicze oraz patriotyczne. Pokazy lotnicze w Giżycku - byłem w tym roku i w latach poprzednich - super. Promocja regionu, itp. Osoba godna poparcia na senatora.