REKLAMA

Powiaty: kolski, koniński, turecki oraz miasto na prawach powiatu: Konin


 Ireneusz  Niewiarowski - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ireneusz Niewiarowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU
     

    6 miejsce 2,78 % poparcia

Senator I i VII kadencji, poseł I, III i IV kadencji należący do Platformy Obywatelskiej. Urodzony 23 marca 1953 r. w Przedeczu.

W 1972 r. ukończył Liceum Ogólnokształcące w Kłodawie, a w 1974 r. - Technikum Ogrodnicze w Sochaczewie.

W I kadencji Sejmu pracował w Komisji Handlu i Usług oraz Komisji Samorządu Terytorialnego. W III kadencji był członkiem Komisji Gospodarki oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, której był członkiem również w IV kadencji Sejmu. W Senacie I kadencji był członkiem Komisji Rolnictwa, Komisji Samorządu Terytorialnego oraz Komisji Spraw Emigracji i Polaków za Granicą. W Senacie VII kadencji był zastępcą przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz członkiem Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej.

W latach 1989-1992 pełnił funkcję wiceprezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego "Solidarność", w okresie 1992-1996 - Stronnictwa Ludowo-Chrześcijańskiego, a w latach 1997-2002 - Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.