REKLAMA

Powiaty: gostyński, kościański, leszczyński, rawicki oraz miasto na prawach powiatu: Leszno


Julia Krakowiak - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Julia Krakowiak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU
     

    6 miejsce 2,60 % poparcia

Urodziła się w 1983 r. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studia Podyplomowe w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków UE na WSNHiD w Poznaniu. Jest Wielkopolskim Ambasadorem „Aktywności Kobiet”.

Od prawie 10 lat prowadzi firmę poligraficzno–promocyjną.

Wyróżniona przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego statuetką „Młody Pozytywista”. Należy do Polskiej Izby Gospodarczej przy Wielkopolskim Klubie Kapitału.

Od maja 2013 roku jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, natomiast od czerwca 2014 pełni rolę asystenta społecznego Posła na Sejm RP Piotra Walkowskiego.

W 2015 roku została mianowana Wielkopolskim Ambasadorem Aktywności Kobiet, jest przewodniczącą ZMW Powiatu Leszczyńskiego.

Członek Stowarzyszenia PL 18, które powstało na bazie Komitetu Wyborczego PL 18. Komitet wprowadził 5 radnych do Rady Miejskiej Leszna oraz Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka.

W 2014 roku brała udział w wyborach samorządowych jako kandydatka do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z czwartego miejsca na liście PSL.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.