REKLAMA

Powiaty: policki oraz miasto na prawach powiatu: Szczecin


Kazimierz Drzazga - informacje o kandydacie do senatu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Kazimierz Drzazga Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  4 miejsce 8,86 % poparcia

Radny województwa zachodniopomorskiego.

Z wykształcenia historyk. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania logistycznego.

Uczestnik strajków 1980 r., działacz podziemnej "S" i członek ścisłego kierownictwa Związku w Regionie Pom. Zach. w latach 1984-1991. Pełnomocnik OKP w Policach do organizacji wyborów 1989 roku, a następnie założyciel OKP w Policach.

Członek-założyciel Prawa i Sprawiedliwości, do dzisiaj członek Rady Politycznej PiS. Wiceprezes Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym w Szczecinie.

Długoletni pracownik Z.Ch. "POLICE", administracji samorządowej, w latach 2006-2008 wiceprezes-dyrektor Zarządu Morskich Portów Szczecin-Świnoujście S.A. Radny Powiatu Polickiego. Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego IV i V kadencji. Za podziemną działalność związkową oraz walkę o wolną i demokratyczną Polskę odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • anty pis - anty katabas 2015-10-22 17:35:59
  solidarnościowy styropian , zatwardziały pis-or , związkowiec za firmowe pieniądze , wygląda jak .... po jagodach , stary pierdziel ma decydować o losach współczesnej polski ???! Koszmarny pajac tak jak jego prezes . Lizydup ,, brudzia oszołoma " ludzie ocknijcie się. !!! Razem z ,, brudziem oszołomem " zafundują nam pis-owsko katabaski nepotyzm !
 • POLICZANIN 2015-10-06 15:06:49
  Słyszeliście jego wypowiedzi? nie mam pojęcia jak ten człowiek został radnym ale nie chciałbym z nim nawet na ulicy rozmawiać a co dopiero słuchać go w tv i dać mu decydować o losach naszego kraju. MASAKRA