REKLAMA

Anna Zalewska wręczyła ponad 50 stypendiów zdolnym uczniom

  • Autor: PAP/EM
  • 13 lutego 2017 13:49
Anna Zalewska wręczyła ponad 50 stypendiów zdolnym uczniom Minister Zalewska podziękowała stypendtystom za to, że realizują swoje pasje (fot. men.gov.pl)

Ponad 50 uczniów i absolwentów odebrało w poniedziałek (13 lutego) w Warszawie z rąk minister dedukcji Anny Zalewskiej stypendia Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015-16.

Minister wręczyła także dyplomy nauczycielkom - laureatkom europejskiego konkursu e-Twinning 2016.

Zwracając się do stypendystów - laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych - minister Zalewska podziękowała im za to, że realizują swoje pasje.

Zaznaczyła, że polski system edukacji jest teoretycznie przygotowany na dziecko zdolne, poprzez system olimpiad, konkursów, stypendiów, możliwość indywidualnego toku nauki oraz wsparcie uczelni. W jej ocenie jednak to wszystko za mało.

Dlatego zwróciła się do nich, aby za pomocą specjalnie dedykowanej dla nich strony internetowej "zdolny uczeń" podzielili się tym, jak ich zdaniem powinno wyglądać wsparcie dla zdolnych uczniów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA