REKLAMA

Antoni Macierewicz planuje zmiany w systemie emerytalnym żołnierzy?

  • Autor: PAP/JS
  • 13 marca 2017 16:14
Antoni Macierewicz planuje zmiany w systemie emerytalnym żołnierzy? MON poinformowało, że komunikat jest reakcją na pogłoski, które w ostatnim czasie pojawiły się w środowisku żołnierzy zawodowych (Fot. Fotolia)

Nie są prowadzone prace nad zmianą systemu emerytalnego żołnierzy zawodowych ani zasad odejścia ze służby - oświadczyło Ministerstwo Obrony Narodowej.

Opublikowany przez MON komunikat w tej sprawie został podpisany przez kmdr. Wiesława Banaszewskiego, który jest przewodniczącym Konwentu Dziekanów Korpusu Oficerów Zawodowych, czyli jednego z organów przedstawicielskich żołnierzy zawodowych.

"Na prośbę i z upoważnienia ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza informuję, że nie są prowadzone żadne prace nad zmianą systemu emerytalnego żołnierzy zawodowych, jak też zasad odejścia z zawodowej służby wojskowej. Nie planuje się również podjęcia takich prac" - napisał Banaszewski.

Więcej przeczytasz tutaj. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA