REKLAMA

Arkadiusz Czartoryski: PiS nie będzie tolerowało zachowań faszystowskich, nazistowskich i komunistycznych

  • Autor: PAP/AT
  • 25 stycznia 2018 14:58
Arkadiusz Czartoryski: PiS nie będzie tolerowało zachowań faszystowskich, nazistowskich i komunistycznych Rzucanie haseł, że w Polsce jest fala nazizmu, czy faszyzmu jest haniebne wobec polskiego narodu - powiedział poseł (Arkadiusz Czartoryski, fot.czartoryski.pl)

Prawo i Sprawiedliwość jest budowane na dziedzictwie odrzucenia faszyzmu i komunizmu - powiedział w debacie sejmowej Arkadiusz Czartoryski (PiS).

Sejm wysłuchał w czwartek informacji szefa MSWiA na temat organizacji posądzanych o propagowanie totalitaryzmu.

Jak podkreślał podczas sejmowej debaty Czartoryski, "Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie tolerowało i nie będzie tolerowało zachowań faszystowskich, nazistowskich, komunistycznych". "Prawo i Sprawiedliwość jest budowana na dziedzictwie odrzucenia faszyzmu i komunizmu" - podkreślił poseł PiS.

Czytaj też: Premier: Nie może być tolerancji dla symboli hitlerowskich, nazistowskich i komunistycznych

"Bardzo dziwię się tym wszystkim głosom, które tutaj słyszałem, siedząc w ławach poselskich, (...) że państwo macie odwagę rzucać oskarżenia, że jest tolerancja wobec faszyzmu, nazizmu, bądź komunizmu ze strony rządu Prawa i Sprawiedliwości" - mówił do posłów opozycji Czartoryski.

"Rzucanie haseł, że w Polsce jest fala nazizmu, czy faszyzmu jest haniebne wobec polskiego narodu, który w swojej ogromnej przytłaczającej większości odrzuca te ideologie" - podkreślił poseł PiS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA