REKLAMA

Barometr wyborczy - z którą partią Ci po drodze? Z którą się najbardziej rozmijasz? Odpowiedz na proste pytania i się dowiedz

 • Autor: Parlamentarny.pl
 • 15 października 2015 14:39
Barometr wyborczy - z którą partią Ci po drodze? Z którą się najbardziej rozmijasz? Odpowiedz na proste pytania i się dowiedz

Popierasz PiS? Zamierzasz głosować na PO? Wybierasz PSL? Bliżej Ci do Lewicy? A może KORWiN? Znasz program partii Razem? Przekonuje Cię Kukiz? Skłaniasz się ku Nowoczesnej? Porównaj swoje poglądy z programami partii już teraz! Wejdź na Parlamentarny.pl i sprawdź na kogo rzeczywiście powinieneś oddać głos 25 października.

Do wyborów parlamentarnych pozostało niewiele dni. To już ostatni moment na zapoznanie się z programami poszczególnych komitetów i rozeznanie swoich poglądów, tak by 25 października oddać głos na właściwego kandydata. Naprzeciw wszystkim świadomym wyborcom wyszedł portal Parlamentarny.pl uruchamiając jedyne w swoim rodzaju narzędzie jakim jest barometr wyborczy, umożliwiający porównanie własnych poglądów z postulatami poszczególnych partii.

 Serwis www.Parlamentarny.pl to absolutnie unikatowa przestrzeń w polskim internecie, krzyżująca funkcje informacyjnespołecznościowe i praktyczne, która cieszy się coraz większą popularnością internautów. W jednym miejscu znajdują się tu zarówno relacjonowane na żywo newsy kampanii wyborczej, sylwetki kandydatów jak i sonda za pośrednictwem której można wyrazić swoje poglądy i zweryfikować aktualne nastroje w poszczególnych okręgach wyborczych. O wysoką jakość i rzetelność kompleksowych i sprofilowanych analiz przedwyborczych troszczy się wyspecjalizowany zespół dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem w wydawnictwach internetowych.

 – To pierwszy tak interaktywny i innowacyjny serwis wyborczy w Polsce – mówi Rafał Kerger, pomysłodawca i koordynator projektu. – Grupa PTWP specjalizuje się w przedsięwzięciach, które wzmacniają rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Przykładem niech będzie największa i jedyna w Polsce internetowa platforma oceny polskich prezydentów, burmistrzów i radnych w serwisie Portalsamorzadowy.pl – dodaje.

Barometr wyborczy jeszcze bardziej wzmacnia siłę i użyteczność strony Parlamentarny.pl. 

 – Barometr obejmuje główne tematy obecne w kampanii do parlamentu. Pytamy miedzy innymi o ochronę zdrowia, edukację, emerytury, migracje, gospodarkę i podatki – mówi Patryk Felner, odpowiadający za wdrożenie kierownik działu wsparcia portali w Grupie PTWP, która jest wydawcą portalu. Jak dodaje, zasady działania są bardzo proste. - Wystarczy odpowiedzieć na 24 pytania. System generuje zbieżność odpowiedzi z deklaracjami wyborczymi wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Wydawcą Parlamentarny.pl jest Grupa medialna PTWP, wydawca m.in. także Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portali wnp.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl  oraz wielu innych specjalistycznych serwisów i pism, a także organizator szkoleń i konferencji, takich jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach oraz Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (7 komentarzy)

 • Ertix 2016-07-14 01:20:50
  Do Marek.S: Dobrze, ale kogo to obchodzi?
 • dfvv 2015-10-17 22:10:16
  Barometr barometrem, ale kluczem jest dotrzymywanie obietnic przez polityków.
 • Spameusz 2015-10-16 19:45:48
  Zrobiłem test tu, zrobiłem na Wybornik 2015 - wybornik2015.pl, zrobiłem na Latarniku wyborczym - latarnikwyborczy.pl i na ewybory.eu. Wyszło mi 2:2. I teraz pytanie - komu zaufać;)
 • były radny 2015-10-16 12:49:45
  Niepełna lista - gdzie jest (tu nie ma): ”Szczęść Boże” Brauna ? Wyniki pokażą premię dla lewic za konsolidacje i karę dla prawic za odrębność oraz karę dla liberałów za odrębność
 • scoti 2015-10-16 12:18:34
  jakiś udział w tym mają również ZZ . Są tylko do ozdoby . A samorządy bawią się w piaskownicę z urzędasami. Winni są gdzieś tam , ktoś tam tylko nie my . Widać to po dyskusji Pana Działacza. Co on zrobił by było inaczej ? Teraz sympatyzuje z PIS , bo wydaje mu się , że oni "posprzątają" . Na tym się skończy i oni szybko obrosną w piórka. Stara reguła mówi, że władza z zasady demoralizuje. Każdy gryzipiórek , który ma pieczątko to uważa się za najważniejszego i najmądrzejszego.
 • prawda jest okrutna 2015-10-15 20:31:37
  Z całym szacunkiem , jako były działacz Solidarności 89 cieszyliśmy się wolnością słowa walką o demokracje i swobodę do zgromadzeń publicznych, od 2012roku afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas w obrębach gmin gdzie, właściciele gruntów niebyli stronami postępowania zdestabilizowała Państwo Polskie. Wszelkie standardy demokratyczne zostały przez Rząd zdeptane, traktują społeczeństwo jako bydło robocze bez żadnych praw(nowelizacja Ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz. 503, Niewykonalna), delikatnie ujmując znaleźli kozłów ofiarnych do celów utrzymania samorządowej kliki przestępczej, zaś ponad 5milionowa rzesza uczciwych Polaków wykształconych musi w danych okolicznościach emigrować z kraju na tzw.zmywak. Opisywana afera dla obrębu największej gminy w woj. lubelskim bezpośrednio się przyczyniła iż, w obrębie Miasta Chełm przy ulicach Bydgoskiej, Wiejskiej w okolicach osiedla dla Cementowni itd. co drugie mieszkanie jest pustostanem na sprzedaż, chętnych brak w związku z, masowymi zmianami klasyfikacji gruntów rolnych w obrębach gmin na budowlane. Prawdopodobnie w najbliższych 4latach obszar Miasta Chełma zostanie speluną dla najuboższych, z uwagi na powyższe nie pchałem się w bagno jakim jest polityka, gdyby wasi koledzy przez 8lat prowadzili działalność gospodarczą przedsiębiorczą zrozumieliby, sprzedajemy towary hurtem nigdy nie weźmiemy właściwej ceny, urzędasy politycy dorobili w bardzo krótkim czasie na w/w olbrzymiego majątku. Proponuje więc kilka tysięcy Islamistów ulokować dla przykładu w Chełmie (eksperyment, wypijecie piwo jakie naważyliście), na pierwszy dzień wiosny zobaczycie swych kolegów i innych polityków palących się jak kukły wraz z rodzinami. Społeczeństwo jest zdesperowane, w Urzędach grupy przestępcze nie mogą się pławić w luksusach niszcząc dorobek ciężkiej pracy całego życia ulokowany w nieruchomościach w gruntach budowlanych w obrębie Miasta, który obecnie jest gówno warty, dzięki powyższym modernizacjom gruntów rolnych w obrębach gmin przez starostów w ramach administracji Rządowej ze zmiany oznaczeń wszelkich gruntów rolnych do których jest dojazd z „R” na „B” budowlane, co potwierdzają w starostwach zasoby map geodezyjno-kartograficzne.
 • Marek.S 2015-10-15 19:49:31
  Z całym szacunkiem , jako były działacz Solidarności 89 cieszyliśmy się wolnością słowa walką o demokracje i swobodę do zgromadzeń publicznych, od 2012roku afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas w obrębach gmin gdzie, właściciele gruntów niebyli stronami postępowania zdestabilizowała Państwo Polskie. Wszelkie sztandary demokratyczne zostały przez Rząd zdeptane, traktują społeczeństwo jako bydło robocze bez żadnych praw(nowelizacja Ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz. 503, Niewykonalna), delikatnie ujmując znaleźli kozłów ofiarnych do celów utrzymania samorządowej kliki przestępczej, zaś ponad 5milionowa rzesza uczciwych Polaków wykształconych musi w danych okolicznościach emigrować z kraju na zmywak. Opisywana afera dla obrębu największej gminy w woj. lubelskim bezpośrednio się przyczyniła iż, w obrębie Miasta Chełm przy ulicach Bydgoskiej, Wiejskiej w okolicach osiedla dla Cementowni itd. co drugie mieszkanie jest pustostanem na sprzedaż, chętnych brak w związku z, masowymi zmianami klasyfikacji gruntów rolnych w obrębach gmin na budowlane. Prawdopodobnie w najbliższych 4latach obszar Miasta Chełma zostanie speluną dla najuboższych, z uwagi na powyższe nie pchałem się w bagno jakim jest polityka, gdyby wasi koledzy przez 8lat prowadzili działalność gospodarczą przedsiębiorczą zrozumieliby, sprzedajemy towary hurtem nigdy nie weźmiemy właściwej ceny, urzędasy politycy dorobili w bardzo krótkim czasie na w/w olbrzymiego majątku. Proponuje więc kilka tysięcy Islamistów ulokować dla przykładu w Chełmie (eksperyment, wypijecie piwo jakie naważyliście), na pierwszy dzień wiosny zobaczycie swych kolegów i innych polityków palących się jak kukły wraz z rodzinami. Społeczeństwo jest zdesperowane, w Urzędach grupy przestępcze nie mogą się pławić w luksusach niszcząc dorobek ciężkiej pracy całego życia ulokowany w nieruchomościach w gruntach budowlanych w obrębie Miasta, który obecnie jest gówno warty, dzięki powyższym modernizacjom gruntów rolnych w obrębach gmin przez starostów w ramach administracji Rządowej ze zmiany oznaczeń wszelkich gruntów rolnych do których jest dojazd z „R” na „B” budowlane, co potwierdzają w starostwach zasoby map geodezyjno-kartograficzne.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA