REKLAMA

BBN zaprasza studentów na wakacyjny staż

  • Autor: PAP/JS
  • 10 maja 2016 08:47
BBN zaprasza studentów na wakacyjny staż Spośród przeszło setki dotychczasowych stażystów pięcioro pracuje obecnie w BBN (fot. bbn.gov.pl)

• Rozpoczął się nabór do dziewiątej edycji programu Wakacyjnych Staży Studenckich w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.
• Jest to wyjątkowa okazja do zdobycia doświadczenia w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla prezydenta.

Każdego roku o możliwość odbycia miesięcznego stażu w BBN ubiega się kilkaset osób z całej Polski. W ciągu minionych lat program stał się nie tylko formą nabywania kompetencji na tak wysokim szczeblu administracji państwowej, ale także dawał szansę młodym ludziom na rozpoczęcie kariery zawodowej.

Spośród przeszło setki dotychczasowych stażystów pięcioro pracuje obecnie w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami Biura. Absolwenci otrzymują także propozycje zatrudnienia z innych instytucji zajmujących się sprawami bezpieczeństwa.

Czytaj też: Prezydent Andrzej Duda przybył do Ottawy

Egzamin kwalifikacyjny odbędzie się w Pałacu Prezydenckim. Laureaci będą mieli możliwość pracy z analitykami BBN w wybranym przez siebie departamencie: Analiz Strategicznych, Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi, Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego oraz w Archiwum. Studentom mieszkającym poza Warszawą, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego zapewni bezpłatne zakwaterowanie w Domu Studenckim Akademii Obrony Narodowej.

Formularz aplikacyjny oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.bbn.gov.pl/staze. Termin przesyłania aplikacji upływa 30 maja 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • wiola 2016-06-26 17:39:33
    jak widać staż można robić wszędzie, nawet w poważnych instytucjach czy firmach. mnie interesują te drugie, dlatego z miłą chęcią poszłam na staż do impela. duża firma, która rozwija się szybko, no i pozwala się uczyć innym, takim jak ja :)no i ten Wrocław! warto szukać odpowiedniego miejsca na staż :)REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA