REKLAMA

Beata Mazurek o kandydacie na szefa NBP: fachowiec

  • Autor: PAP/GP
  • 06 maja 2016 13:40
Beata Mazurek o kandydacie na szefa NBP: fachowiec Posłanka Beata Mazurek na sali sejmowej. (fot.:facebook.com/posel.bmazurek)

Kandydat na szefa Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński jest fachowcem; cieszę się, że prezydent Andrzej Duda go zgłosił - powiedziała w piątek (6 maja) rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek.

W piątek Kancelaria Prezydenta podała, że prof. Adam Glapiński jest kandydatem na szefa Narodowego Banku Polskiego. Priorytetem dla prezydenta Andrzeja Dudy jest stabilność złotego - powiedział szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski.

Rzeczniczka klubu PiS podkreśliła, że Glapiński to ekonomista, osoba, która funkcjonowała w życiu publicznym i jest on fachowcem.

- Cieszę się, że taką kandydaturę zgłosił pan prezydent. Jestem przekonana, że mój klub tę kandydaturę poprze - powiedziała Mazurek dziennikarzom w Sejmie.

Wyraziła także nadzieję, że klub Kukiz'15 zdecyduje się poprzeć kandydaturę Glapińskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA