REKLAMA

Będzie zakaz handlu w niedzielę? Polskie firmy są „za”

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 21 stycznia 2016 19:44
Będzie zakaz handlu w niedzielę? Polskie firmy są „za” Resort pracy podkreśla, że nie pracuje nad takim projektem, ale sygnalizuje, że potrzebne są analizy w tej sprawie (fot. PTWP/Paweł Pawłowski)

Jak tylko zakończą się prace nad podatkiem obrotowym, handel może czekać kolejna istotna zmiana – informuje "Rzeczpospolita". Dziennik donosi w czwartkowym (21 stycznia) wydaniu, że możliwe jest wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę.

 „Przedstawiliśmy już taką propozycję pani premier. Polskie firmy są zdecydowanie za, przygotowujemy projekt – zdradził w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Alfred Bujara, szef handlowej „Solidarności”.

Dziennik poprosił o komentarz do sprawy Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
"Resort podkreśla wprawdzie, że obecnie nie pracuje nad takim projektem, ale sygnalizuje, że potrzebne są analizy w tej sprawie" - czytamy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • jak najbardziej 2016-01-21 20:07:25
    jesli chcemy budować polske i jesli chcemy zwiększyć przyrost ludności to powinniśmy wprowadzić zakaz handlu w niedziele i ograniczyc godziny w sobotę. to oznacza więcej czasu dla rodziny...........REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA