REKLAMA

Biuro Ochrony Rządu rekrutuje. Potrzebni nawet lekarze weterynarii

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 29 marca 2016 09:49
Biuro Ochrony Rządu rekrutuje. Potrzebni nawet lekarze weterynarii BOR rekrutuje. Potrzebni m.in. diagności samochodowi (fot. bor.gov.pl)

Biuro Ochrony Rządu poinformowało w komunikacie o naborze na wolne stanowiska. Poszukiwani są m.in. kierowcy, informatycy, a nawet lekarze weterynarii.

O naborze na wolne stanowiska BOR poinformowało w specjalnym komunikacie:

"Aktualnie prowadzony jest nabór do służby przygotowawczej w Biurze Ochrony Rządu. W postępowaniu kwalifikacyjnym preferowani będą kandydaci uprawiający dyscypliny sportowe, przydatne w służbie w Biurze Ochrony Rządu, a w szczególności sporty walki, wodne i samochodowe oraz strzelectwo" - czytamy.

Potrzebni są także pracownicy posiadający konkretne umiejętności zawodowe:

"Ponadto, w postępowaniu do służby przygotowawczej, uwzględniane będą praktyczne umiejętności zawodowe. Biuro Ochrony Rządu poszukuje informatyków, prawników, lekarzy weterynarii, kierowców (min. prawo jazdy kategorii 'C'), diagnostów samochodowych, mechaników samochodowych, inżynierów: budownictwa, chemii, łączności, telekomunikacji oraz elektryków" - informuje BOR.

Zdaniem dziennika "Fakt", prowadzona rekrutacja to odpowiedź na wypadek prezydenckiej limuzyny, do którego doszło 4 marca oraz na informacje o zamachu planowanym na życie prezydenta, które miały dotrzeć do BOR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Zgrywus 2016-03-31 17:12:06
    Lekarze weterynarii są niezbędni - jeden dla kota i paru dla baranów...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA