REKLAMA

Błaszczak: Do końca ferii wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej

  • Autor: PAP/JS
  • 13 stycznia 2017 16:14
Błaszczak: Do końca ferii wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej Minister Mariusz Błaszczak (fot. MSWiA/twitter)

Do końca ferii odbywać się będą wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej - poinformował w Łodzi minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

"Uzgodniłem z Komendantem Głównym Policji wystąpienie do premier Beaty Szydło o to, aby korzystać ze wsparcia Żandarmerii Wojskowej do czasu zakończenia ferii. Te wspólne patrole policji i żandarmerii sprawdzają się, są to patrole dodatkowe, dzięki którym zapewniamy bezpieczeństwo w centrach handlowych, w miejscach, do których przychodzą ludzie" - powiedział Błaszczak.

Dodał, że wśród policjantów znajdują się także instruktorzy narciarscy, którzy będą patrolować stoki narciarskie. "Będziemy mieć bezpieczną sytuację na stokach" - zapewnił. Poinformował, że 38 stoków narciarskich patrolować będzie prawie 250 policjantów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA