REKLAMA

Czy politycy powinni chwalić się prywatnymi zdjęciami z wakacji?

  • Autor: GP
  • 22 czerwca 2016 11:56
Czy politycy powinni chwalić się prywatnymi zdjęciami z wakacji? Europoseł PO, Adam Szejnfeld pokazuje, że ma dystans do siebie. (fot.:twitter.com/szejnfeld)

• Politycy próbując zbliżyć się do obywateli, często publikują na profilach społecznościowych swoje prywatne zdjęcia, z sytuacji bardziej i mniej codziennych.
• O tym jednak, że publikacje te mogą odwrócić się przeciwko autorom przekonał się  europoseł PO, Adam Szejnfeld.
• Kiedy pochwalił się swoja pracowitością, "wyciągnięto" jego zdjęcia z minionych lat, pokazujące go w sytuacjach, gdy ewidentnie nie pracował.

W dobie dwudziestoczterogodzinnej komunikacji internetowej może się okazać, że publikowanie wszystkiego w sieciach społecznościowych nie jest dobrym sposobem budowania swojego wizerunku szczególnie przez osoby publiczne, polityków.

Tymczasem to własnie politycy, szukając poklasku, często dzielą się z internautami obrazkami z życia prywatnego. Chcą pokazać, że są takimi samymi ludźmi, jak zwyczajni obywatele oddający na nich głosy. Profile społecznościowe polityków są bogate w zdjęcia sytuacji codziennych.

Poseł Cezary Tomczyk (PO) w czasie kibicowania Polskiej reprezentacji piłki nożnej, źródło: facebook.com/Cezary-Tomczyk-Poseł-na-Sejm-RP-Biuro-poselskie

Michał Jaros (od niedawna Nowoczesna) w czasie imprezy biegowej, źródło: acebook.com/poselJaros

O tym jednak, jak boleśnie mogą takie praktyki zaszkodzić wizerunkowi przekonał się europoseł PO, Adam Szejnfeld.

Redakcja "Faktu" zdecydowała się zestawić wypowiedź polityka, w której podkreśla jak trudną i wymagającą jest jego praca w Europarlamencie z jego zdjęciami, które sam opublikował. Na fotografiach polityk odpoczywa, odwiedza obce kraje i relaksuje się, a według słów zamieszczonych w gazecie...

- Mój czas pracy wynosi ok. 18 godzin dziennie w dni powszednie i około 14 godzin w niedzielę.

Polityk twierdzi, że od 19 lat nie brał urlopu. Czemu przeczą fotografie z lat, kiedy był już aktywnym politykiem.

Fakt publikuje zdjęcia Szejnfelda z Chin na Wielkim Murze, z Afryki, z Jerozolimy. Widać na nich uśmiechniętego europosła, który nie wygląda na zaabsorbowanego pracą.

Adam Sheinfeld, źródło: facebook.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • artamator 2016-06-23 16:13:50
    No cóż . Ten gość siedzi na tak wysokim koniu, że może pisać wszelkie głupoty. A na tym koniku ze zdjęcia rozłożył łapki na boki, bo pewnie odlatuje, więc widać, że jego neurony mózgowe zaabsorbowane są rzeczami bardzo ulotnymi, które nam niegodnym śmiertelnikom nie dane będzie poznać...
  • mosiekowski 2016-06-22 12:58:24
    Jego mość Szejnfeld, choćby nie wiem jaką perukę założył, to i tak wiadomo, kim tak na prawdę jest.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA