REKLAMA

Duda: Mówiono nieprawdę na temat Polski

  • Autor: bad
  • 15 lutego 2016 14:43
Duda: Mówiono nieprawdę na temat Polski - Pewna grupa ludzi w Polsce nie chce się pogodzić ze zmianą władzy -uważa prezydent Andrzej Duda. (fot.: facebook)

- W ostatnich miesiącach została przeprowadzona zakrojona na dużą skalę akcja propagandowa mająca na celu zburzenie dobrego wizerunku Polski. Mówiono po prostu nieprawdę na temat tego, co się w naszym kraju dzieje – uważa prezydent RP Andrzej Duda.

Prezydent Duda wspomniał w wywiadzie dla „Wprost” o „niepotrzebnym podnoszeniu temperatury” przez polityków – głównie niemieckich. Jego zdaniem jest to efekt tego, że „pewna grupa ludzi w Polsce nie chce się pogodzić ze zmianą władzy i z tym, że demokratyczna decyzja wyborców nie jest po ich myśli”.

Czytaj też: Prezydent Duda nie patronuje już imprezie narodowców

- A ponieważ mają duże wpływy w zachodnich mediach i wśród zachodnich polityków, wykonują robotę, która szkodzi Polsce. Oni chcą odwrócić ten demokratyczny wybór – uważa Andrzej Duda.

Prezydent dodaje, że rozwiązaniem w tej sytuacji jest prowadzenie spokojnej polityki dialogu. Ma ona polegać na wyjaśnieniu rzeczywistej sytuacji w Polsce. - Bo wielu polityków na zachodzie Europy widzi obraz nieprawdziwy i wykrzywiony – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • wdzivny 2016-02-15 15:07:57
    Gdybyś pan panie prezydencie nie pogwałcił konstytucji i zatwierdził tych prawidłowo wybranych w poprzedniej kadencji sędziów, natomiast nie zaprzysiągł tych wbrew prawu wybranych przez PiS to nie było by problemu z Trybunałem i nie było by o czym mówić!!! A tak chyba mówiono prawdę, bo kiedy raz uda się, drugi raz uda się, to zmierzamy ku władzy białoruskiej, albo i rosyjskiej.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA