REKLAMA

Dwulecie rządu PiS, Rafał Bochenek: Skuteczność i konsekwencja to znak firmowy rządu Beaty Szydło

  • Autor: PAP/AT
  • 16 listopada 2017 09:15
Dwulecie rządu PiS, Rafał Bochenek: Skuteczność i konsekwencja to znak firmowy rządu Beaty Szydło Polacy zagłosowali na PiS, ponieważ prezentował on konkretne rozwiązania w trzech obszarach - rodzina, rozwój i bezpieczeństwo - powiedział rzecznik rządu (Rafał Bochenek, fot.premier.gov.pl)

Rząd premier Beaty Szydło w kolejnych dwóch latach swojego urzędowania, będzie przede wszystkim kontynuować realizację swojego programu. Jest on bardzo ściśle dookreślony - oświadczył rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Bochenek podkreślił w radiowej Jedynce, że Rada Ministrów w kolejnych dwóch latach swojego urzędowania, będzie przede wszystkim kontynuować realizację swojego programu. Jak wskazał jest on "bardzo ściśle dookreślony".

"Jest to program, z którym szliśmy do wyborów, program skonsultowany w ramach procesu wyborczego z Polakami (...). Będziemy go konsekwentnie realizowali" - zapewnił rzecznik rządu.

Jak ocenił, Polacy zagłosowali na PiS, ponieważ prezentował on konkretne rozwiązania w trzech obszarach - rodzina, rozwój i bezpieczeństwo.

Czytaj też: Beata Szydło i Jarosław Kaczyński o dwóch latach rządów PiS

Zdaniem Bochenka, w rządzie premier Szydło obywatele najbardziej doceniają konsekwencję, upór, skuteczność oraz dotrzymywanie słowa. "To jest znak firmowy rządu premier Beaty Szydło, który skutecznie wdraża te wszystkie rozwiązania, do których się zobowiązaliśmy" - wskazał.

Bochenek zapowiedział również, że w "najbliższych" dniach odbędzie się podsumowanie dwulecia pracy resortów, które nie zrobiły tego w środę (15 listopada).

W czwartek (16 listopada) mijają dwa lata od powołania rządu Beaty Szydło. Premier podsumowując połowę kadencji jej gabinetu podkreśliła, że jego trzema filarami są rodzina, rozwój i bezpieczeństwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA