REKLAMA

Dymisja Ewy Kopacz załatwiła PiS drugą kadencję?

  • Autor: AS
  • 12 listopada 2015 16:11
Dymisja Ewy Kopacz załatwiła PiS drugą kadencję?

Premier Ewa Kopacz miała dziś podsumować osiem lat rządów PO. W swoim przemówieniu skupiła się jednak na Prawie i Sprawiedliwości ,ostrzegając m.in., że będą rozliczani z każdej obietnicy. Po wielu gorzkich słowach ustępującej szefowej rządu, media zalała fala krytyki - ale pod adresem samej szefowej PO, także ze strony polityków... PO.

Wielu politykom, jak i zwykłym obywatelom, nie podobała się postawa Ewy Kopacz, ocenili ją jako „żenującą i bez klasy”.  Inni pisali z kolei, że biła od niej „małostkowość, pycha i żenada”.

Ewa Kopacz zagwarantowała Prawie i Sprawiedliwości drugą kadencję - stwierdził na Twitterze Paweł Zalewski, współprzewodniczący Polsko-Ukraińskiego Forum Partnerstwa, były europoseł PO. Z kolei rzecznik PiS Elżbieta Witek oceniła, że  PO nie prezentuje sobą pozytywnych wartości. - Agresja w słowach, pouczanie, połajanki, brak szacunku, nieeleganckie, żenujące" - dodała.

Twitter

Bardziej powściągliwy w ocenach był debiutujący w ławach sejmowych Liroy-Marzec. - Dla mnie to pierwszy dzień poważnej pracy, skupiam się na tym. Dość ciekawe było wystąpienie pani premier. PO-PIS prezentuje wiele cech, których nie popieram. W przemówieniu Ewy Kopacz brakło prawdy i posypania głowy popiołem. Zamiast tego było dużo buty – stwierdził.

Natomiast obecny na Sali Janusz Korwin-Mikke, który został zaproszony na inauguracyjne posiedzenie Sejmu, w rozmowie z TVN24 powiedział, że przemówienie Kopacz nie ma żadnego znaczenia, bo to tylko słowa.

Najlepszym podsumowaniem dzisiejszego wystąpienia, jest wypowiedź Członka Rady Głównej Kongresu Nowej Prawicy, Artura Dziambora, który stwierdził, że PO ostatecznie żegna się z polityką miłości.

Twitter

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA