REKLAMA

Dzielnicowy bliżej nas. Ruszył konkurs dla organizacji pozarządowych

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 18 sierpnia 2016 12:36
Dzielnicowy bliżej nas. Ruszył konkurs dla organizacji pozarządowych „Dzielnicowy bliżej nas” to program, który zainaugurował w czerwcu minister Mariusz Błaszczak. (fot. twitter/MSWiA)

• Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże 50 tys. zł organizacji pozarządowej, która przeprowadzi kampanię informacyjną na temat zadań i roli dzielnicowych.
• Konkurs to część programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

„Dzielnicowy bliżej nas” to program, który zainaugurował w czerwcu Mariusz Błaszczak, minister MSWiA.

Program zapewnia stabilizację kadrową na stanowisku dzielnicowych oraz podnosi rangę policjantów, którzy pełnią ten rodzaj służby.

Zakłada także przeprowadzenie specjalnych szkoleń dla dzielnicowych, szczególnie wzmacniających kontakt z obywatelami, a więc cechy takie jak komunikatywność, nawiązywanie relacji i odporność na stres.

W związku z uruchomieniem programu, MSWiA organizuje konkurs dla organizacji pozarządowych. Organizacja, która wygra konkurs, otrzyma 50 tys. zł na przeprowadzenie kampanii informacyjnej na temat dzielnicowych.

Oferty w ramach konkursu można składać do 7 września 2016 roku:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA