REKLAMA

Dziennikarz w mocnych słowach o zamachach w Belgii

  • Autor: GP
  • 23 marca 2016 13:17
Dziennikarz w mocnych słowach o zamachach w Belgii - To jest wojna, na wojnie się strzela - pisze Cejrowski po atakach terrorystycznych. (fot.:youtube.com)

• Dziennikarz Wojciech Cejrowski, nawiązując do wtorkowych zamachów w Belgii nazwał liderów UE "durniami".
• Oskarża ich o bierność wobec zagrożenia terrorystycznego.

W środę (23 marca) Wojciech Cejrowski zdecydował się wyrazić swoje zdanie o zamachach w Belgii. Dziennikarz i podróżnik znany jest z ekscentrycznego podejścia do kwestii konfliktu kulturowego i prawa do posiadania broni.

W swojej wypowiedzi zamieszczonej w portalu społecznościowym Facebook, dziennikarz atakuje elitę rządząca Unią Europejską. Kanclerz Niemiec, prezydenta Francji i Donalda Tuska nazywa "durniami".

- To jest wojna, na wojnie się strzela - napisał Cejrowski. - Ale durnie nie wydają rozkazów. Żaden samolot się nie poderwał, żeby zbombardować miejsca, gdzie przywódcy Państwa Islamskiego właśnie spokojnie jedzą kolację. Znamy te miejsca, ale durnie nie wydają rozkazów.

Źródło: facebook.com

Wojciech Cejrowski urodził się w 1964 roku. Jest polskim dziennikarzem, satyrykiem, podróżnikiem i autorem książek oraz publikacji prasowych. W Telewizji Polskiej prowadził program podróżniczy "Boso przez świat".

Jego profil na Facebooku lubi ponad sześćset tysięcy osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • GIENEK1356 2016-03-24 09:11:54
    MADRE SLOWA IA BY DODAL ZE CI RZĄDZĄCY PANSTWAMI ZACHODNIMI I UE TO NIE TYLKO DURNIE ALE DEBILE IMBECYLE IDIOCI KTÓRZY DĄŻĄ DO WYMORDOWANIA WSZYSTKICH CHSZESCIJAN W EUROPIE I ODDANIA EUROPY MUZULMANOM SAMI DEBILE RZADZA EUROPA
  • bm 2016-03-23 14:47:06
    to nie takie durnie jak sie wydaje ale ze siedza w kieszeniu u Saudow to maja zwiazane receREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA