REKLAMA

Expose Szydło: Polityka prorodzinna i demokracja ważne dla rozwoju Polski

  • Autor: PAP/AT
  • 18 listopada 2015 12:28
Expose Szydło: Polityka prorodzinna i demokracja ważne dla rozwoju Polski Trzeba odbudować w Polsce wiarę w demokrację - mówi Szydło (Beata Szydło podczas expose, fot.screen)

- Polityka prorodzinna i pronatalistyczna, walka z biedą, odbudowa wiary w demokrację są ważne dla rozwoju kraju, społeczeństwa i rodzin - powiedziała podczas expose premier Beata Szydło. Dialog i współpraca są warunkiem zrealizowania zadań - podkreśliła.

"Chodzi o bardzo ważne sprawy - po pierwsze o politykę prorodzinną i pronatalistyczną, musimy bowiem przełamać zapaść demograficzną" - mówiła szefowa rządu.

Po drugie - jak wskazywała - trzeba podjąć walkę z biedą, która dotyka wiele rodzin wielodzietnych.

Po trzecie - wyliczała - trzeba odbudować w Polsce wiarę w demokrację i dotrzymywanie obietnic. "Demokracja i kierowanie się wolą społeczeństwa, zmiana jakości rządzenia to zasadnicze przesłanie, zasadniczy cel naszego rządu" - podkreśliła.

Szydło zapewniła, że jej rząd będzie rozmawiać ze społeczeństwem. "Dialog i współpraca to warunek zrealizowania zadań, które postawili przed nami Polacy. Będziemy rozmawiać, będziemy słuchać. I co najważniejsze, będziemy słyszeć, co do nas mówią Polacy" - zapewniła.

"I chcę głośno powiedzieć: zrobimy to. Razem damy radę" - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA