REKLAMA

Fundacja Elbanowskich partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 10 maja 2016 12:48
Fundacja Elbanowskich partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej Jak informuje "Gazeta Wyborcza" fundacja Rzecznik Praw Rodziców Elbanowskich wygrała prowadzony przez MEN konkurs (Karolina Elbanowska, fot. youtube.com)

Fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich została partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", fundacja Rzecznik Praw Rodziców Elbanowskich wygrała prowadzony przez MEN konkurs. Razem z resortem będzie beneficjentem unijnych pieniędzy na "pogłębione konsultacje społeczne". Do wydania ma 8 mln zł.

Więcej informacji na razie nie jest znanych. Wiadomo, że fundacja ma uczestniczyć w konsultacjach dotyczących zmian w systemie edukacji w Polsce, które mają odpowiadać na na oczekiwania społeczne i zmiany gospodarcze.

Tomasz Elbanowski w rozmowie z "GW" zastrzega, że przed 16 maja trudno mówić o szczegółach partnerstwa. - Dotychczas złożyliśmy jedynie wstępną propozycję przeprowadzenia konsultacji i podpisaliśmy z MEN list intencyjny o współpracy - informuje.

Tomasz i Karolina Elbanowscy to  publicyści i działacze społeczni. Inicjatorzy protestu w obronie przedszkola dla sześciolatków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • rada 2016-05-11 07:30:49
    Ta fundacja to zrobiła więcej złego niż dobrego i jeszcze pieniądze im za to dawać to skandal.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA