REKLAMA

Godek: Uchwalenie ustawy "Zatrzymaj aborcję" będzie realną zmianą

  • Autor: PAP/AT
  • 29 listopada 2017 06:47
Godek: Uchwalenie ustawy "Zatrzymaj aborcję" będzie realną zmianą W czwartek (30 listopada) zostanie złożony projekt "Zatrzymaj aborcję" (fot.shutterstock)

W czwartek (30 listopada) Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję" złoży w Sejmie projekt ustawy o aborcji.

"W czwartek (30 listopada) przyniesiemy do Sejmu podpisy, których liczba będzie sukcesem. Dopiero uchwalenie ustawy "Zatrzymaj aborcję" będzie realną zmianą" - mówi w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" Kaja Godek pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję".

Kaja Godek pytana, czy liczba podpisów pod projektem eliminującym przesłankę eugeniczną z ustawy o planowaniu rodziny będzie rekordowa stwierdziła, że "zbiórka trwa do ostatniej chwili".

Dodała, że liczbę podpisów złożoną pod tym projektem ustawodawczym będzie można podać dopiero w czwartek. "Część podpisów przyjedzie do Warszawy dopiero w czwartek, czyli w dzień złożenia wszystkich podpisów w biurze podawczym" - powiedziała.

"Z całą pewnością będzie to liczba rekordowa. W największej kampanii udało się zebrać 600 tys. podpisów. Tym razem na pewno będzie ich więcej." - podkreśliła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA