REKLAMA

Ile będzie kosztowała Radziwiłłówka?

  • Autor: PortalSpozywczy.pl
  • 27 grudnia 2016 18:28
Ile będzie kosztowała Radziwiłłówka? Drożdżówka Radziwiłłówka, fot. minrol.gov.pl

- Radziwiłłówka będzie dostępna na podobnym poziomie cenowym do dostępnych na rynku drożdżówek. Liczymy, że właśnie argument ekonomiczny sprawi, że mając do wyboru zwykłą drożdżówkę i Radziwiłłówkę, zarówno dzieci, jak i świadomi rodzice sięgną po nasz produkt - mówi Michał Mackiewicz, dyrektor generalny firmy AKO, Sp. z o.o.

Bydgoska firma AKO Sp. z o.o. będzie producentem koncentratu ciasta do produkcji Radziwiłłówki. Skład chemiczny koncentratu opracowali naukowcy z warszawskiej SGGW.

Jak mówił Michał Mackiewicz, cena Radziwiłłówki będzie bardzo podobna do drożdżówek dostępnych obecnie na rynku.

- Dokładna cena będzie zależała od kanału dystrybucji. Inna jest cena w markecie, inna w sklepiku, a inna bezpośrednio w sklepie u piekarza. Mówimy o cenie, w ramach której piekarnie i cukiernie będą produkowały tę drożdżówkę. Cena będzie taka sama do tej, w której obecnie nabywają komponenty do przygotowania zwykłej drożdżówki. Cena detaliczna na półce będzie zróżnicowana w zależności od regionu kraju - dodał.

Dyrektor handlowy AKO przyznaje, że ważnym elementem projektu Radziwiłłówka będzie kontrola procesu produkcji w piekarniach i cukierniach współpracujących z AKO.

Czytaj cały tekst TUTAJ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA