REKLAMA

Jakubiak, Kukiz`15: Schetyna to "człowiek demolka"

  • Autor: GP
  • 21 czerwca 2016 13:51
Jakubiak, Kukiz`15: Schetyna to "człowiek demolka" Marek Jakubiak jest przedsiębiorcą i posłem z ramienia formacji Kukiz'15. (fot.:facebook.com)

Marek Jakubiak z Kukiz`15 krytykuje Grzegorza Schetynę, lidera PO i nazywa go "człowiekiem demolką", a jego działania uznaje za szkodliwe dla Polski.

W rozmowie we wtorek (21 czerwca) poseł Kuliz'15 Marek Jakubiak skrytykował Grzegorza Schetynę, lidera PO, nazywając go "człowiekiem demolką".

- Od dawna mówimy (jako Kukiz'15 - przyp. red.), że mamy do czynienia z opozycją histeryczną - precyzował Jakubiak na antenie radia RDC. - Teraz nie można działać przeciwko polskiej racji stanu. Czekamy na szczyt NATO. To polityczne wydarzenie roku. Krytykowanie gospodarza, organizatora, wyszukiwanie Antoniemu Macierewiczowi kontaktów sprzed dwudziestu lat... matko… - mówił poseł. - Trzeba bardziej patrzeć na Polskę jako wspólny dom. Schetyna działa przeciwko polskiej racji stanu. To histeryczne wykorzystanie okazji do wrzeszczenia - dodał.

Jakubiak w kontekście opozycji wyraził też swoje osobiste opinie o Komitecie Obrony Demokracji.

- Załatwianie spraw na ulicy nie jest niczym dobrym - mówił wiceszef klubu Kukiz'15. Po czym wyraził swoje zdanie, lekko bagatelizując ton w jakim KOD stawia swoje postulaty. - Wesołe happeningi są w porządku. To pokazuje, że demokracja idzie w dobrą stronę - podkreślił.

Jakubiak uzasadniał też dlaczego Kukiz'15 nie popiera paktu dla mediów, który opozycja podpisała we wtorek (21 czerwca). Poseł zaznacza, że klub Pawła Kukiza ma przygotowane własne inicjatywy, także w materii mediów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA