REKLAMA

Jarosław Kaczyński zapowiada: w listopadzie dokonamy oceny rządu

  • Autor: PAP/MIW
  • 24 września 2017 17:03
Jarosław Kaczyński zapowiada: w listopadzie dokonamy oceny rządu Prezes PiS Jarosław Kaczyński (fot. www.pis.org)

W listopadzie dokonamy oceny rządu i wówczas zapadną decyzje; na razie jest dobrze - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci Prawdy". Jeśli nie będziemy ciężko pracowali, tylko "w polu leżeli", to możemy nie wygrać kolejnych wyborów - dodał.

Kaczyński był pytany w wywiadzie - który ma się ukazać w poniedziałek (25.09) - m.in. o kampanię "Sprawiedliwe sądy", zmiany w rządzie, sytuację w partii oraz reparacje wojenne.

Lider PiS podkreślił w rozmowie z tygodnikiem, że "bitwa o uczciwe sądy jest dziś najważniejsza".

Zapowiedział również, że w listopadzie zostanie dokonana ocena rządu.

- Wówczas zapadną decyzje, ale na razie - patrząc na ogólne wyniki - mogę powiedzieć: jest dobrze - podkreślił Kaczyński.

Prezes PiS skomentował też najnowsze, korzystne dla PiS sondaże poparcia dla partii politycznych.

- Sondaże rzeczywiście są dobre - bo gospodarka szybko się rozwija, dotrzymujemy przyrzeczeń, w wielu miejscach sytuacja się poprawia - ale podtrzymuję to, co mówiłem w czasach, gdy nasze wyniki były gorsze: do sondaży nie należy przywiązywać nadmiernej wagi - powiedział lider PiS.

- Z najnowszych sondaży oczywiście się cieszymy, ale zdajemy sobie sprawę, że naprawdę ważne są wyniki wyborów. Dziś z badań opinii publicznej wynika, że wygralibyśmy wybory z dużą łatwością, ale to nie oznacza, że jeśli będziemy popełniali błędy, jeśli nie będziemy ciężko pracowali, a jedynie "w polu leżeli", to na pewno wygramy. Może być różnie - mówił Kaczyński.

Według niego, "warto o tym przypominać", bo w jego partii są ludzie, którzy - jak wskazał prezes PiS - "uważają, że jest dobrze i będzie już zawsze dobrze".

- To niebezpieczne myślenie - przestrzegał Kaczyński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Z ubolewaniem Solidarna 2017-09-24 22:37:12
    Owszem rekonstrukcja Rządu mająca na celu zdymisjonowanie ze wszelkich funkcji bliskiego współpracownika Jarosława Kaczyńskiego Mariusza Błaszaka za kolejną próbę obalenia Rządu RP z psycholami KMP Chełm zamieszanych w "Aferę gruntową"(społeczeństwo zamieszkujące dany powiat potwierdzi co wariaty odpierdalają,od (...) i psychotropów po leczeniach psychiatrycznych do 2014roku co potwierdzają zwolnienia lekarskie miesięczne całkowicie czubom odjebało).REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA