REKLAMA

Kadrowe trzęsienie ziemi w ARiMR. Odwołano 230 kierowników biur regionalnych Agencji

 • Autor: Farmer.pl/JS
 • 05 lutego 2016 15:17
Kadrowe trzęsienie ziemi w ARiMR. Odwołano 230 kierowników biur regionalnych Agencji Kierownicy biur powiatowych ARiMR otrzymali wypowiedzenia (fot. Fotolia)

Trwają zmiany na stanowiskach w biurach powiatowych ARiMR. Odwołano 230 kierowników, pozostało do odwołania 74 nieobecnych. Powołania kolejnych – „w najbliższym czasie”.

ARiMR potwierdza doniesienia o zmianach na stanowiskach w powiatach: „Kierownicy Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrudniani są na podstawie powołania, co – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – oznacza, że w każdym momencie mogą zostać powołani i odwołani z zajmowanego stanowiska.

 Pracownicy Agencji nie są urzędnikami służby cywilnej w rozumieniu ustawy o służbie cywilnej. Wszelkie decyzje personalne podejmowane są na podstawie Kodeksu pracy.

Na chwilę obecną odwołanych zostało 230 kierowników biur powiatowych ARiMR. 74 – na skutek usprawiedliwionej nieobecności – otrzyma decyzje drogą pocztową. Ich następcy będą powołani w najbliższym czasie.”

Czytaj całość tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • siostra rydzyk 2016-02-10 18:09:36
  No właśnie obsadza dyrektorskie i kierownicze stanowiska leśnymi dziadkami starcami co komputer widzieli u wnuka jak grał byleby PiS gora a 20 mln dla Rydzyka za zrobienie kampanii to co? Prezent...ale wszystko ma swój koniec pomimo że dopiero się zaczęło
 • zdrowo myślący 2016-02-10 18:04:59
  Super teraz PIS wsadza swoich pyskiem dfo koryta i będzie znowu to samo tylko w roli głównej z innymi z pisiorami
 • racjonalista 2016-02-05 21:08:09
  Do patrząca trzeźwo: zgadzam się z tobą , to czubek góry lodowej , a jeszcze Narodowe Fundusze Ochrony Srodowiska , i inne agencje skarbu państwa , tam pracuje głównie cała sitwa kolesi PO - PSL i ich rodziny , całe klany , trzeba skończyć z korupcją i nepotyzmem , a ZUS , KRUS to wszystko woła o pomstę do nieba.
 • patrząca trzeźwo 2016-02-05 16:07:06
  bardzo dobra informacja, jednak to kropla w morzu potrzeb!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA