REKLAMA

Kancelaria premiera opublikowała wideo z szefową rządu w szpitalu

  • Autor: PAP/JS
  • 13 lutego 2017 20:16

• Premier Beata Szydło, która po piątkowym (10 lutego) wypadku samochodowym przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, odwiedziła znajdującego się też w tym szpitalu oficera BOR.
• Nagranie wideo opublikowała kancelaria premiera.

Film został opublikowany na profilach kancelarii premiera w serwisach społecznościowych.

Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza rannego w wypadku funkcjonariusza BOR, który leży w tym samym szpitalu.

Premier od piątku jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.

Premier pozostanie jeszcze przez najbliższych kilka dni na obserwacji w WIM - poinformował wcześniej rzecznik rządu Rafał Bochenek.

"Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 roku, nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych" - powiedział Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, opiekującego się premier. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA