REKLAMA

Kancelaria Prezydenta zaczęła współpracę z Ruchem Społecznym im. Lecha Kaczyńskiego

  • Autor: GP
  • 12 kwietnia 2016 21:23
Kancelaria Prezydenta zaczęła współpracę z Ruchem Społecznym im. Lecha Kaczyńskiego Moment podpisania dokumentów sankcjonujących współpracę. (fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP)

12 kwietnia podpisano dokumenty, na mocy których Kancelaria Prezydenta RP, Andrzeja Dudy będzie współpracować z Ruchem Społecznym im. Lecha Kaczyńskiego.

We wtorek (12 kwietnia) w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie szefa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzaty Sadurskiej oraz prezesa ruchu społecznego im. prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego Marty Kaczyńskiej, podczas którego podpisane zostało porozumienie dotyczące współpracy w realizacji konkursu na najlepszą pracę magisterską w zakresie: nauk humanistycznych, prawnych oraz nauk społecznych obronionych w roku akademickim 2015/2016.

Kancelaria włączyła się w realizację tego przedsięwzięcia poprzez zorganizowanie praktyk w wybranym biurze Kancelarii Prezydenta RP dla jednego z laureatów konkursu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA