REKLAMA

Kierownictwo MSWiA spotkało się ze związkami zawodowymi pracowników resortu

  • Autor: pulshr.pl
  • 22 grudnia 2015 08:36
Kierownictwo MSWiA spotkało się ze związkami zawodowymi pracowników resortu Mariusz Błaszczak oraz wiceminister Jarosław Zieliński wysłuchali postulatów związków zawodowych pracowników resortu. /Fot. msw.gov.pl

Podczas pierwszego spotkania kierownictwa MSWiA z przedstawicielami związków zawodowych działających w resorcie minister Mariusz Błaszczak zapewnił, że realizacja podwyżki dla funkcjonariuszy i pracowników nastąpi niezwłocznie po uchwaleniu ustawy budżetowej.

Podczas spotkania, które odbyło się w piątek, 18 grudnia minister Mariusz Błaszczak oraz wiceminister Jarosław Zieliński wysłuchali postulatów i propozycji zgłoszonych przez stronę związkową, deklarując gotowość resortu do prowadzenia uzgodnień i wspólnych prac ze stroną społeczną.

Przedstawiciele związków poruszyli m.in. kwestie dotyczące podwyżek wynagrodzeń od 1 stycznia 2016 r. w tym wysokości i zasad podziału środków, konieczności uchwalenia nowej ustawy modernizacyjnej dla służb resortu, dysproporcji w wysokości wynagrodzeń pracowników cywilnych formacji oraz zmian w przepisach tzw. ustawy o L-4.

Czytaj więcej na pulshr.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • X 2015-12-22 23:52:27
    A kiedy otworzą sklepy specjalne - ceny - 1/4 rynkowych. Już raz to było - za Stalina i Bieruta - i jak pięknie działało.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA