REKLAMA

Konstanty Radziwiłł: Po kampanii o królikach nowy portal o zdrowiu prokreacyjnym

  • Autor: PAP/JS
  • 27 listopada 2017 21:23
Konstanty Radziwiłł: Po kampanii o królikach nowy portal o zdrowiu prokreacyjnym Spot kończy się słowami: "Wspieramy zdrowy styl życia. Ministerstwo Zdrowia". W tle pojawia się logo Narodowego Programu Zdrowia. (fot. youtube.com)

Nowy portal o zdrowiu prokreacyjnym zapowiedział - jako finał kampanii ze spotami o królikach - minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Pytany w telewizji wpolsce.pl o kampanię spotów z królikami, która ma przekonywać o zdrowym stylu życia w kontekście zdrowia prokreacyjnego, Radziwiłł powiedział o jej finale.

"Finałem tej kampanii będzie poważny portal informacyjny, który będzie mówił o różnych aspektach życia prokreacyjnego, o tym, co można i należy robić, by zwiększyć możliwości posiadania dzieci w przyszłości" - wyjaśnił.

Dodał, że program o zdrowiu prokreacyjnym jest adresowany do ludzi młodych.

W jednym z filmików widać króliki na łące; lektor wypowiada następującą kwestię: "Kto jak kto, ale my króliki wiemy, jak zadbać o liczne potomstwo. Chcesz poznać nasz sekret? Po pierwsze, dużo się ruszamy. Po drugie, zdrowo jemy. Po trzecie, nie stresujemy się, kiedy nie musimy. I po czwarte, nie używamy sobie. Więc jeśli chcesz kiedyś zostać rodzicem, weź przykład z królików. Wiem, co mówię, ojciec miał nas 63".

Spot kończy się słowami: "Wspieramy zdrowy styl życia. Ministerstwo Zdrowia". W tle pojawia się logo Narodowego Programu Zdrowia.

Inny spot przestrzega przed "skakaniem z kwiatka na kwiatek", bo można się "dokicać do lekarza, a nie kró-licznej rodziny".

Spoty mają być emitowane do końca roku w czasie największej oglądalności we wszystkich ogólnopolskich telewizjach

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA