REKLAMA

Konstanty Radziwiłł wystawił na aukcji WOŚP spacer po ministerstwie

  • Autor: PAP/JS
  • 13 stycznia 2017 21:32
Konstanty Radziwiłł wystawił na aukcji WOŚP spacer po ministerstwie Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość wspólnego z ministrem zwiedzenie siedziby Ministerstwa Zdrowia przy ulicy Miodowej w Warszawie fot.PTWP

Godzinny spacer po ministerstwie zdrowia w towarzystwie szefa resortu Konstantego Radziwiłła - to jedna z atrakcji, jakie wylicytować można podczas aukcji charytatywnych 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł serdecznie zaprasza na wspólny godzinny spacer po Ministerstwie Zdrowia" - brzmi ogłoszenie na aukcji charytatywnej.

Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość wspólnego z ministrem zwiedzenie siedziby Ministerstwa Zdrowia przy ulicy Miodowej w Warszawie, zrobienia pamiątkowego zdjęcia, a w prezencie otrzyma pamiątkowe pióro.

Zaproszenie nie obejmuje przejazdu do i z Warszawy dla osób spoza miasta. Zwycięskie zaproszenie będzie ważne dla dwóch osób, termin wizyty zostanie ustalony ze zwycięzcą.

W niedzielę (15 stycznia) odbędzie się 25. finał WOŚP - w tym roku fundacja Jerzego Owsiaka po raz kolejny będzie zbierać pieniądze dla oddziałów pediatrycznych i seniorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • krycha pawłowicz 2017-01-13 22:52:08
    Wszystkie pisuarskie miernoty otrzymały rozkaz aby koniunkturalnie popierać akcję Jurka Owsiaka. Rozkaz przyszedł "z samej góry".REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA