REKLAMA

Korwin: 500 zł zaśmieci naród polski śmieciem ludzkim

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 31 października 2015 17:51
Korwin: 500 zł zaśmieci naród polski śmieciem ludzkim "W jakiej rodzinie te dzieci się urodzą? W rodzinach meneli, które dla 500 zł produkują dziecko" fot. facebook.com/janusz.korwin.mikke

500 zł na dziecko to flagowa obietnica wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Najbardziej komentowana. O ocenę tego rozwiązania pokusił się także w wywiadzie dla Polsat News Janusz Korwin-Mikke.

Prawo i Sprawiedliwość w programie wyborczym obiecało zwiększyć wsparcie dla rodzin. Na każde dziecko w rodzinach najbiedniejszych chce przeznaczyć 500 zł. Jak zapowiedziano, te zmiany mają być wprowadzone w życie już w 2016 roku. - Projekt, który jest moim wielkim priorytetem. Program Rodzina 500+, który ma na celu pomóc rodzinom w trudnej sytuacji finansowej. Wiele rodzin chciałoby mieć więcej dzieci, ale nie stać ich na to, martwią się, że nie są w stanie zapewnić im wykształcenia i bezpiecznego rozwoju. Chcemy, żeby te rodziny, które są w gorszej sytuacji, nie musiały się martwić. Chcemy, żeby to był impuls demograficzny. Ten program będzie wdrażany zaraz po wyborach. Jeśli będziemy rządzić, to będzie program priorytetowy polskiego rządu. W tym programie proponujemy, żeby dla każdej rodziny, która ma niższe dochody od pierwszego dziecka było po 500 zł. W rodzinach lepiej usytuowanych, wprowadzimy próg dochodowy od drugiego i na każde kolejne dziecko. Dzieci i rodzina to nie koszt, to inwestycja. To największa inwestycja Polski – mówiła Beata Szydło na konwencji PiS w Warszawie.

Obietnica 500 zł na każde dziecko jest jedną z najczęściej komentowanych obietnic PiS. O jej ocenę pokusił się także w wywiadzie dla Polsat News Janusz Korwin-Mikke. -  Albo to 500 złotych nie zadziała, albo spowoduje, że z powodu 500 złotych człowiek urodzi dziecko. W jakiej rodzinie te dzieci się urodzą? W rodzinach meneli, które dla 500 zł produkują dziecko. Zaśmieci naród polski śmieciem ludzkim - stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • Rozum i Godność Człowieka 2015-11-02 18:07:37
  Do kazek: Masz świadomość, że piszesz o człowieku, który oddał polityce własny majątek? Bzdury - nigdy nie powiedział lub pokazał, że nie szanuje swojego bliźniego, czy tego chcesz czy nie. Będziesz nadal się okłamywać, ale przyszłość należy nie do dzieci meneli, a młodzieży wykształconej.
 • kazek 2015-11-01 20:18:42
  Korwin ty smieciu ludzki , to takie menele jak ty zatruwają ten swiat . Żeby ci jęzor odpadł . Pokazałes już nie jeden raz , że nie masz , szacunku dla drugiego człowieka . Czy ci , którzy ciebie wybrali , słyszą to co ty wygadujesz .
 • OBURZONA 2015-11-01 20:07:01
  korwin mike to niech sam spojrzy ile naklepal dzieci.jak tak mozna publicznie powiedziec polskie SMIECI WIESZ KORWIN DLAMNIE TO TY JESTES GLUPIM CZLOWIEKIEM ,COS MASZ Z DEKLEM IDZ LEPIEJ DO PSYCHIATRY,NIECH 500ZL DADZĄ KORWINOWI NA BALONY.......
 • anita 2015-11-01 16:16:17
  Niech spada na drzewo. Porządnym ludziom się należy.
 • gis 2015-10-31 23:13:17
  Rób dziecko. Każde życie ludzkie ma wartośćREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA