REKLAMA

Korwin-Mikke o szczycie na Malcie

  • Autor: GP
  • 13 listopada 2015 14:23
Korwin-Mikke o szczycie na Malcie Korwin-Mikke: Szczyt Maltański jest zgromadzeniem nielegalnym. (fot. flickr.com)

Zapytany o komentarz do bieżących wydarzeń politycznych Janusz Korwin-Mikke ocenił wczorajszy szczyt na Malcie, powierzenie stanowiska Polski władzom czeskim i rolę PO w opozycji do rządów PiS.

- Szczyt Maltański jest zgromadzeniem nielegalnym – mówił lider partii KORWiN. – Traktat o UE nic nie mówi o szczytach. Jest to nielegalne zgromadzenie. Nie ma mocy sprawczej, nie może nic ustalić – kontynuował Korwin-Mikke.

W ocenie eurodeputowanego nie ma realnego sensu jechać na szczyt tego rodzaju. Zasugerował także, że nie widzi nic zdrożnego w reprezentowaniu polskiego interesu przez władze czeskie. – Mam większe zaufanie do Czechów, niż do naszych przedstawicieli – argumentował Janusz Korwin-Mikke.

Dymisyjne przemówienie Premier Kopacz

Kontrowersyjny polityk uznał, że wczorajsze wystąpienie Ewy Kopacz wpisało ją do roli przyszłej szefowej opozycji. Podkreślił, że PO nie będzie, jako opozycja, mieć realnego wpływu na rządy PiS i sytuację kraju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA